اجاره دستگاه زردی نوزاد و اثر مل گیبسون

از آنجا که دستگاه های زردی نوزاد که در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرند از نظر کارایی و شدت تابش نور قوی تر از دستگاه های فتوتراپی خانگی هستند از این رو ممکن است برای درمان زردی با یک شدت و شرایط یکسان زمان فتوتراپی خانگی بیش از مدت زمان فتوتراپی بیمارستانی باشد. در چنین شرایطی نوزاد باید تحت درمان قرار گیرد. بیشتر مواقع این عارضه نیاز به درمان خاصی ندارد و میتوان آن را به سادگی در خانه برطرف نمود. برای مثال اگر نوزادی با وزن کامل سه کیلو و به موقع و زایمان طبیعی به دنیا بیاید درجه بیلی روبین 8 تا 10 طبیعی است اگر چه بسیاری از پزشکان ترجیح میدهند چنانچه درجه زردی از 8 میلی گرم بر دسی لیتر بالاتر باشد نیز از روشهای مختلف نسبت به رفع آن اقدام میکنند تا نگرانیها بر طرف گردد. خواندن این سوره علاوه بر اینکه بسیاری از امراض را رفع میکند سوره ای برای زردی نوزاد نیز میباشد.

راه های تشخیص یرقان نوزاد چیست؟ یرقان دو سه روز اول تولد بروز پیدا میکند و پس از یک یا دو هفته از بین میرود. این بیماری هنگام بدو تولد یک اتفاق معمول و عادی بوده و معمولا روز سوم یا چهارم پس از تولد بروز میکند و اگر سطح آن پایین باشد عمدتا پس از پایان هفته اول از بین میرود. در مرحله اول ، ابتدا یک دوم لیوان را از آب جوش پر کرده و شیر خشت (به اندازه یک نخود) را به همراه یک دوم قاشق چای خوری ترنجبین را در آن حل کنید. ضمنا روایت شده هرگاه طفل بیمار شد، مادرش بالای بام برود و مقنعه را از سرش بردارد طوری که موهایش معلوم شود، سپس سجده کرده و بگوید: اللّٰهُمَّ رَبِّ أَنْتَ أَعْطَيْتَنِيهِ، وَأَنْتَ وَهَبْتَهُ لِي، اللّٰهُمَّ فَاجْعَلْ هِبَتَكَ الْيَوْمَ جَدِيدَةً إِنَّكَ قادِرٌ مُقْتَدِرٌ. در این راستا شرکت نی نی سالم جهت جلب رضایت والدین عزیز از مدرنترین تجهیزات درمانی روز دنیا برای اجاره و فروش استفاده کرده است و به این ترتیب عوارض استفاده از دستگاه را به حداقل ممکن کاهش داده است تا باعث راحتی خیال والدین باشد.

در مجموع به والدین عزیز پیشنهاد میگردد با اجاره دستگاه زردی ال ای دی سه بعدی (3D) بیماری فرزندشان را درمان نمایند چرا که هم قدرت درمانی بالایی دارند و هم هیچگونه عوارض خطرناک برای بچه ایجاد نمیکنند. لامپهای فلورسنت با توجه به ماهیتی که دارند مقداری اشعه فرابنفش تولید میکنند که این اشعه به شدت برای پوست انسان ضرر دارد چه برسد به پوست کودک چند روزه که بسیار ظریف و آسیب پذیر است. در این موارد شما باید فتوتراپی با لامپ آبی رنگ و تخت مخصوص را ، روی پوست کودک انجام دهید و چشم کودک را بپوشانید و تغذیه کودک خود را هر 2 تا 3 ساعت (10 تا 12 بار در روز) با شیر مادر یا شیر خشک پیشنهادی پزشک ادامه دهید. در صورت ابتلای نوزاد دلبندتان به زردی ، با اجاره و استفاده از دستگاه های فتوتراپی ( زردی ) این مرکز که از بهترین و بروزترین دستگاه های زردی که دارای تاییدیه اداره کل تجهیزات پزشکی کشور و وزارت بهداشت ، درمان و دارنده گواهینامه ISO 9001 و ISO 9006 می باشند, بیماری فرزند خود را با حداقل هزینه و در حداقل زمان بدون مراجعه به بیمارستان و کاهش خطر انتقال عفونت و ابتلا به بیماریهای خطرناک نظیر کرونا در منزل درمان کنید .

با اجاره دستگاه زردی نوزاد می توانید در کمترین زمان به درمان قطعی دست یابید. ارائه شورت ضد نور و چشم بند مخصوص فتوتراپی برای محافظت از چشم در فتوتراپی و اندام نوزاد شما از مهم ترین خدمات این شرکت است. طاها طب (عسکری) آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه مشاوره و درمان بیماری زردی نوزاد دلبندتان می باشد . یرقان نوزاد یا baby jaundice بیماری شایع نوزادان است که به علت افزایش بیلی روبین خون به وجود می آید و در صورت عدم تشخیص و درمان به موقع عوارض خطرناکی دارد و بیشتر در نوزادان نارس به وجود می آید. به بیماری یرقان در نوزادان زردی نوزاد نیز گفته میشود. در پایان یادآور میگردد دعا صرفا برای ایجاد آرامش روحی و روانی در مادر مفید است و چنانچه یرقان فرزندتان شدید باشد به تنهایی نمیواند عامل بهبودی کودک و رفع بیماریش گردد چه بسا ممکن است بیماری افزایش یافته و خطرناک شود. موکدا توصیه میگردد چنانچه کودک والدین عزیز و گرامی دچار بیماری باشد باید در اسرع وقت به پزشک نمایند. آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که نوزادان در طی معاینات روزانه پزشکی و حداقل هر 8 تا 12 ساعت در بیمارستان، به دلیل زردی معاینه شوند. This da ta has ᠎be᠎en gen​erat ed  wi​th the  help  of GSA Con᠎tent Generato᠎r  DEMO!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *