استفاده از درمان زردی نوزاد در خانه

ما حكم التكبير المقيد بعد الصلوات في أيام التشريق. زردی بیشتر از صورت شروع میشود و بعد به جاهای دیگر بدن گسترش مییابد. زردی کلینیک درمان زردی نوزاد دلبندتان را با استفاده از دستگاه فتوتراپی تضمین می کند. این مدل لامپ باید بتواند نور آبی رنگی داشته باشد تا به درمان زردی کمک کند. اجازه دهید چسب زخم به مدت حداقل ۱۰ تا ۲۰ دقیقه روی این قسمت باقی بماند. همچنین نیاز به شرایط خاصی ندارد و روی زمین و تخت و کات نوزاد و . در زیر فهرست برخی از غذا ها که ممکن است شرایط تان را وخیم تر کند وجود دارد و باید از مصرف آنها پرهیز کنید … تغذیه به صورت ۸ تا ۱۲ بار در روز برای چند روز اول باعث می شود کودک شما دچار کمبود آب نشود و به بدن کمک می کند تا سریع تر بیلی روبین را دفع کند. بعلت مقدار بيش از حد بيلي روبين در بدن نوزاد و ناتواني او در دفع آن، زردي اتفاق مي افتد. قبل از استفاده از دستگاه فتوتراپی باید در زمان آزمایش سن نوزاد به ساعت، سطح کلی بیلی روبین در سرم خون، سن بارداری مادر نوزاد و هر گونه عوامل خطر آفرین را در نظر بگیرید.

با اجاره دستگاه فتوتراپی و یا دستگاه زردی نوزاد از زردی کلینیک می توانید نسبت به درمان زردی نوزاد دلبندتان اقدام نمایید. مادران میتوانند این روش را ادامه دهند تا زردی نوزاد از بین برود. بنابراین بهتر است برای تسریع بهبودی ، درمان خود را شروع کنید و در کنار آن از روش های خانگی بالا بهره ببرید . • پزشکان یرقان ناشی از انسداد را میتوانند با جراحی برداشت انسداد درمان کنند. بیشتر نوزادانی که بین 35 هفته بارداری و تمام دوران بارداری متولد می شوند ، نیازی به درمان زردی ندارند. اگر سطح بالاتری از این نشان دهند، معمولاً برای بررسیهای بیشتر ارجاع میشوند. سوال مشترکی است که بیشتر والدین از یکدیگر میپرسند و به دنبال تجربیات هم هستند. زردی پس از تولد برای همه ی نوزادان طبیعی است. تشخیص زردی و پایش دقیق و مدام زردی نوزاد در روزهای اولیه تولد و تا زمان بهبودی کامل، مهم و حیاتی است و هرگز نباید در این مورد سهلانگاری شود. این ماده به یک رنگدانه زرد تبدیل می شود که ما آن را به نام بیلی روبین می شناسیم. برای درمان زردی نوزاد لازم است هر 2 الی 3 ساعت نوزاد را تغذیه کنیم تا مقدار زردی کاهش پیدا کند چرا که افزایش شیردهی منجر به افزایش حرکت روده شده و در نتیجه آن بیلی روبین تخلیه و منجر به درمان زردی نوزاد می شود. ​This art ic le h as be᠎en do ne ​by GSA C ontent G​enerat or D​emov ersion .

به طور کلی دادن هر نوع ماده غذایی به نوزاد تا قبل از شش ماهگی ممنوع است و کودک به جز شیر مادر یا شیر خشک نباید چیز دیگری مصرف کند. هماکنون با تزریق آمپول «روگام» از ایجاد این نوع زردی در حاملگی بعدی جلوگیری میکنند. از مهمترین خواص این ماده شیرخشت برای زردی نوزاد است. منابع تامین مالی مطالعه:هیچ کدام از مطالعات وارد شده، منابع مالی خود را گزارش نکرده بودند. نوزادان تازه متولد شده به طور موقت مقدار کافی آنزیمهای تجزیه کننده بیلی روبین را ندارند. بیلی روبین یک رنگدانه صفراوی زرد نارنجی است که در هنگام تجزیه هموگلوبین ، پروتئین حامل آهن و اکسیژن در سلولهای قرمز خون تولید می شود. یک فنجان آب انگور سبز را بنوشید . تست جامع بیلی روبین میزان بیلی روبین کلی بدن (مستقیم، غیر مستقیم و کلی) را در خون میسنجد. سایر عوامل تاثیر گذار بر میزان زردی نوزاد شامل موارد زیر می شوند.

فوتوتراپی نوعی روش درمانی است که شامل قرار گرفتن در معرض نور فلورسنت و یا دیگر منابع نور مانند نور هالوژن، نور خورشید و نور الئیدی به منظور درمان بیماری های خاص است. در این مطلب روش های طبیعی برای درمان زردی نوزاد در خانه قبل از انجام سایر اقدامات پزشکی ذکر شده است. از دیگر آزمایشهای نوزاد میتوان به آزمایش مدفوع اشاره کرد. آزمایش بیلی روبین خون برای چه منظوری استفاده می شود؟ گاهی اوقات برای کاهش زردی نوزاد و کاهش سطح بیلی روبین در خون کودک شما از طریق فرایندی به نام فوتو اکسیداسیون استفاده می شود. اگر نوزاد به زردی شدید دچار شده باشد، خطر ورود بیلی روبین به مغز (انسفالوپاتی حاد بیلی روبین) وجود دارد. شاید به دلیل اینکه در خانه احساس بهتری نسبت به بیمارستان داریم، ترجیح میدهیم که با اجاره دستگاه زردی نوزاد به درمان نوزاد در خانه بپردازیم. تقریباً در تمام این نوزادان هیچ بیماری زمینه ای وجود ندارد و علت بروز آن تنها این است که کبد و دستگاه گوارش نوزاد در حال تطابق یافتن با زندگی خارج رحمی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *