چهار کارهای بسیار ساده ای که می توانید برای صرفه جویی در درمان زردی نوزاد انجام دهید

دستگاه زردی نوزاد یا همان دستگاه فتوتراپی در واقع وسیله ای است که با تابش نور مخصوص به بدن کودک موجب شکسته شدن بیلی روبین تجمع یافته در زیر پوست نوزاد میشود و باعث شکسته شدن بیلی روبین شده و از طریق مدفوع دفع میشود. تابش نور زیر دستگاه زردی نوزاد، بدن کودک را گرم کرده و این گرم شدن به دفع بیلی روبین به میزان قابل توجهی کمک میکند. فروش کلیه محصولات و ملزومات پزشکی ، ارتوپدی و درمانگاهی ، انواع فشار سنج و دستگاه قند و نوار تست قند ، انواع توالت فرنگی دیواری ، پلاستیکی ، فلزی و آلومینیوم ، انواع ویلچر و عصای چوبی و فلزی و واکر های ساده و چرخ دار ( دستگاه زردی نوزاد اجاره داده میشود ) -انواع جوراب واریس ، برندهای ایرانی و خارجی ، انواع بخور سرد و گرم مخصوص آلودگی هوا -انواع بالشت های طبی و بارداری وایرینگ های گردنی و نشیمن – انواع ماسک معتبر و محلول ژل ضد عفونی دست و دست کش و شیلد صورت& و تب سنج و اکسیژن – انواع گن های زیبایی و لاغری – انواع کیسه های آب گرم ، انواع محصولات خوراکی مخصوص بیماران دیابتی ، انواع گاز و باند و چسب و گچ و آتل های آماده و .. . ​Th is art​icle has be en gen erated  by G SA Conte nt Gene ra​tor ​DE​MO .

چنانچه برای مشاوره رایگان هرگونه سوال در مورد نحوه خدمات و تعرفه های پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار بیمار ، پرستار نوزاد ، پرستار بیمار در بیمارستان ، مراقب سالمند ، مراقب بیمار ، مراقب کودک ، مراقب بیمار در بیمارستان ، نگهداری کودک ، نگهداری نوزاد ، نگهداری سالمند ، نگهداری بیمار ، نگهداری بیمار در بیمارستان ، همراه بیمار در بیمارستان و ارائه خدماتی مانند : ویزیت پزشک ، اعزام پزشک عمومی ، فیزیوتراپی ، سونداژ ، پانسمان ، تجهیزات پزشکی اکسیژن ، آزمایشگاه ، رادیولوژی ، درمان زخم بستر ، تزریقات ، وصل سرم ، اجاره و فروش تجهیزات پزشکی و توانبخشی مانند : تخت بیمار ، تخت بیمارستانی ، تشک بیمار ، واکر ، ویلچر ، ساکشن ، برانکارد ، دستگاه فشار خون ، دستگاه قند خون ، دستگاه فیزیوتراپی ، اکسیژن ساز ، ونتیلاتور ، سیلندر اکسیژن ، پالس اکسیمتر ، مانیتور ، بای پپ ، سی پپ و کلیه خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل ، با ما تماس حاصل فرمائید. بنابراین خیلی مهم است که پزشک در این مدت نوزاد را برای بررسی زردی معاینه کند. گاهی زردی نوزاد تا نهایتا 10 روز بهبود پیدا میکند و گاهی نیز تا چهل روز ادامه دارد.

زردی نوزاد تا چند روز ادامه دارد؟ استفاده از این روش درمان موجب می شود که زردی نوزاد شما در دو الی سه رو به صورت کامل بهبود پیدا کند. آزمایش خون اساسی: قبل از بارداری یک آزمایش خون کامل باید بدهید که چون کامل است، کاملا هم گران است. زردی گرفتن نوزاد: زردی نوزاد از آن مشکلاتی است که در همان ابتدای تولد بچه به قول امروزیها یک حالگیری کامل است چون اگر زردی شدید باشد باید درمان شود و این درمان اغلب در بیمارستان صورت میگیرد که باتوجه به اینکه بیمارستان موردنظر خصوصی یا دولتی است هزینههایش فرق میکند البته میشود دستگاه فتوتراپی را اجاره و در منزل از آن استفاده کرد. به علاوه خرید دستگاه زردی نیز چند صد میلیون تومان پول نیاز دارد. افزایش حقوقی که شاید به هیچ کاری نیاید و با خرید چند مواد خوراکی از سوپرمارکت تمام شود! اینها همان چیزهایی است که فقط گفته می شود اما هیچ وقت کاری برای بهبود اوضاع انجام نمی شود و در حد نقد باقی می ماند. غالباً بعد از تشخیص کم کاری تیروئید، یک اسکن از غده تیروئید نوزاد گرفته میشود تا وجود ناهنجاری در شکل غده یا موقعیت نادرست آن و یا حتی عدم وجود غده مورد بررسی قرار گیرد.

از آنجا که هر غذایی که مادر میخورد مستقیما در شیر او ترشح میشود و نوزاد هم از شیر تغذیه میکند، لذا مهم است که مادر تازه زایمان کرده در روزهای اول بعد از زایمان و ترجیحا تا 40 روز بعد از فارغ شدن، مراقبت بیشتری از تغذیه خود داشته باشد و هر چیزی را در سبد غذایی خود قرار ندهد. و دستگاه را درب منزل خود دریافت نمایند . دستگاه فتوتراپی کلاسیک و ال ای دی LED جهت درمان زردی نوزاد در منزل بهترین گزینه جهت درمان زردی نوزاد در منزل می باشد. چرا باید زردی نوزادان فوراً درمان شود؟ مصرف غذاها و داروهای شیمیایی در دوران بارداری نیز در زردی نوزادان تاثیرگذار است. زردی در نوزادان چه زمانی رخ می دهد؟ این امر ناشی از وجود بیش از حد ماده ای به نام بیلی روبین در خون است. این ماده به یک رنگدانه زرد تبدیل می شود که ما آن را به نام بیلی روبین می شناسیم. درمان قطعی این بیماری توسط دستگاه فتوتراپی صورت می پذیرد، فتوتراپی درمان رواج یافته برای کم شدن سطح بیلی روبین در خون نوزادان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *