چیزهای جدید در مورد اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران

این متخصص طب سنتی، با اشاره به اینکه نگاه طب سنتی و طب چینی اینست که وقتی حرارت کبد بالا میرود برای بزرگسال و اطفال زردی ایجاد میکند، گفت: این دو طب، روش درمانی سادهای را از قدیم الایام مطرح میکند که بر مبنای آن، روی لاله گوش نوزاد بیمار، چند خراش ایجاد میشود و چند قطره خون زرد، بیرون میآید و حرارت بدن نوزاد را پایین میآورد. همانطور که در بالا اشاره کردیم، تغذیه با شیر مادر مقدار بیلی روبین را افزایش داده و زردی بیشتر طول می کشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل تنها کافیست با شرکت زردی کار ارائه کننده مدرن ترین دستگاه های فتوتراپی از طریق خطوط ارتباطی ۴۴۵۲۳۰۷۵ – ۰۲۱ و ۲۳۱-۷۱۳۱ – ۰۹۱۹ تماس بگیرید. توجه3: برخی از بیمارستانها از برند بیمارستان بودن خود استفاده کرده و قیمتها را تا 150 هزار تومان یا بیشتر ممکن است بالا ببرند در حالی که اثر بخشی دستگاه با بقیه تفاوتی ندارد. نوزادانی که سرعت بالایی در افزایش بیلی روبین دارند (کمتر از 17 میلی گرم در دسی لیتر در ساعت) خطر کمتری برای آن ها خواهد داشت و احتمالاً بدون آزمایش یا درمان بیشتر ترخیص می شوند.

Artic le has been gener at ed ᠎by GSA C᠎onte​nt᠎ Gen​er ator​ Dem over si​on!

اولین جای بدن که زردی در آن مشاهده میشود، چشم و صورت نوزاد است، و به تدریج سینه، شکم و پاهای نوزاد نیز ممکن است زرد شوند. زردی همان بیلی روبین موجود در بدن همه ی افراد است که از طریق کبد پردازش میشود واز طریق ادرار و مدفوع دفع میشود، اما چون کبد نوزادان نابالغ است این پردازش ممکن است با اختلال روبه رو شود و همین بیلی روبین بجای دفع، زیر پوست تجمع پیدا کند و باعث زرد شدن پوست صورت و بدن و سفیدی چشم نوزاد میشود. کبد به تجزیه این ماده کمک می کند و این ماده می تواند توسط مدفوع از بدن دفع شود. در روز های اولیه به دنیا آمدن فرزند معمولا وقتی اقوام به منزل شما می آیند به خصوص آنها که کمی بزرگ سال تر هستند و تجربه های بیشتری در فرزند داری دارند به شما توصیه های مختلفی می کنند برای آنکه از زردی نوزادان خود جلوگیری کنید. با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله مان، ارائه دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم. با اجاره دستگاه زردی می توانید این اختلال را از بین ببرید. در هر کدام از این مناطق که هستید می توانید در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران را ثبت نمایید.

اگر نوزادی در منزل تحت درمان زردی با استفاده از دستگاه فتوتراپی قرار گیرد، به منظور کاهش سطح بیلی روبین باید مرتب مورد معاینه پزشک قرار گیرد. نوزادانی که در هنگام تولد یا طی چند ساعت پس از تولد دچار زردی شده و میزان بیلی روبین آنها با سرعت بیشتری افزایش می یابد ، در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به هیپربیلی روبینمی و کرنیکتروس مرتبط قرار دارند ، به خصوص اگر سطح بیلی روبین هنگام ترخیص هنوز در حال افزایش باشد. زردی نوزادی یا ایکتر یک بیماری شایع در روزهای نخست تولد است ، که میتوان گفت در اکثر نوزادان تازه متولد شده خصوصا اگر نارس (زیر ۳۷ هفته) یا پره مچور باشند دیده میشود. اگر گروه خونی مادر با نوع نوزاد متفاوت باشد، ممکن است کودک آنتی بادی را از طریق جفت دریافت کند که باعث تجزیه غیر طبیعی سریع گلبول های قرمز می شود. انجام آزمایش غربالگری برای شناسایی این نوزادان و اطلاع خانوادۀ آنها از بیماری کودکشان برای رعایت رژیم غذایی و پرهیز دارویی مادر و نوزاد است.

آزمایش بیلی روبین قسمت مهمی از آزمایشات معمول غربالگری نوزاد است. زمانی که نوزاد به زردی مبتلا شود بافت های چربی زیر پوست آن جمع شده و باعث زرد شدن پوست و قسمت سفیدی چشم نوزاد خواهد شد. زمانی هم که بیلی روبین در خون نوزاد افزایش بیشتری پیدا می کند زردی به سراغ پوست بدن نوزاد می آید. در نوزاد ، بیلی روبین و زردی زیاد (معمولاً غیرمستقیم) می تواند بسیار خطرناک باشد و ممکن است توسط چندین عامل ایجاد شود. 1. زردی فیزیولوژیکی : دو تا چهار روز پس از تولد ، ناشی از تاخیر کوتاه در عملکرد کبد و معمولاً جدی نیست. به نظر می رسد حتی در نوزادان سالم نیز در هفته اول پس از تولد لکه زرد رنگی در پوست (زردی فیزیولوژیکی یا ایکتروس) و سفیدی چشم (اسکلرا) وجود دارد. زردی طبیعی (فیزیولوژیکی) معمولا بعد از ۱ یا ۲ هفته بهبود پیدا میکند، اما گاهی ممکن است زردی بیش از این طول بکشد و تا چهل روز هم ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *