5 نکته با اجاره دستگاه زردی نوزاد

معنی واژه مسکن. دکتر پوست در شهرک غرب. و از این دستگاه در منزل با بهترین و ایده آل ترین شرایط به دوراز هرگونه فشار و استرس استفاده کنید. برای درمان زردی نوزاد می توانید از شرکت زردی کلینیک اقدام به اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل و دستگاه فتوتراپی نمایید. اگر نتیجه آزمایش مابین 10 الی 20 باشد، شدت زردی بیشتر است. پزشکان توصیه میکنند که آزمایش زردی برای نوزادان یک بار قبل از ترخیص از بیمارستان و مجددا 3-5 روز پس از تولد، زمانی که میزان بیلیروبین بالاتر رفته، انجام بگیرد. در تعویض خون برای درمان زردی نوزاد، به طور مکرر مقدار کمی از خون گرفته شده بیلی روبین و آنتی بادی های مادری رقیق می شوند و خون مجددا به بدن نوزاد برمی گردد. شرکت هایی که امکان ارائه این خدمت در اسرع وقت و طبق سفارش شما را نداشته باشند انتخاب خوبی نخواهند بود. ضمن این که فریب شرکت هایی که اجاره دستگاه فتوتراپی را با قیمت بسیار پایین نسبت به بازار انجام می دهند را نخورید. This w as generat​ed ​with t᠎he ᠎help  of GSA C​ontent G​enerat​or ​DEMO .

در غیر این صورت استفاده از دستگاه هایی که دست ساز بوده و یا قطعات آن ها توسط افراد غیرحرفه ای تعویض و تعمیر گردیده است می تواند خطرسازترین مسئله در این زمینه باشد. زردی ممکن است در دو تا چهار روز پس از تولد شروع شود و ممکن است در صورت گسترش، در سراسر بدن نوزاد مشاهده شود. در مورد دریافت این خدمات و نصب آن در محل نیز می توانید از شرکت زردی کلینیک کمک بگیرید. 2. چشم نوزاد که باید به وسیله چشم بند نوزاد که به چشم بند فتوتراپی نیز معروف است پوشانده شود. 4. اجاره دستگاه همراه با چشم بند فتوتراپی استریل انجام می شود. در هنگام استفاده از این دستگاه به کار بردن چشم بند برای نوزاد الزامی نیست. به این ترتیب در اغلب موارد، زردی نوزاد در عرض دو تا سه هفته درمان می شوند. زردی در نوزادان بسیار معمول است و می تواند هنگامی رخ دهد که در بدن نوزادان سطح بالایی از بیلی روبین (رنگدانه زرد که در طی تجزیه طبیعی سلول های قرمز خون تولید می شود) یافت شود. نوزادانی که قبل از هفته ۳۷ بارداری به دنیا می آیند مخصوصاً اگر زایمان قبل از هفته ۳۲ رخ دهد ریسک بالایی برای CP دارند.

علاوه بر این، سطح بالایی از بیلی روبین در بدن می تواند کودک را در معرض خطر ناشنوایی، فلج مغزی و یا اشکال دیگری از آسیب های مغزی قرار دهد. این اتفاق می تواند احتمال آسیب دائمی مغز را افزایش دهد. از طرفی کم آب شدن بدن نوزاد می تواند موجب افزایش غلظت خون و بالا رفتن سطح بیلی روبین شود. در صورت مواجه شدن با این علائم اصلا نگران نباشید. نوزادانی که یکی از موراد زیر در مورد آن ها صدق می کند، در بالاترین خطر برای ابتلا به زردی هستند. ضمن این که خدمات پس از فروش مؤسسه ای که قصد اجاره دستگاه زردی نوزاد از آن را دارید نیز مهم است. البته که در خانه نیز باید سطح بیلی روبین کودک شما مدام بررسی و چک شود و اگر در این مورد اطلاعات لازم را ندارید از تیم پشتیبانی مؤسسه اجاره دستگاه زردی کمک بگیرید. بالاخره ممکن است شما لازم داشته باشید که در مورد دستگاه زردی نوزاد سؤالاتی داشته باشید که بخواهید از شرکت ارائه دهنده خدمات بپرسید. ممکن است مجبور باشید قبل از انجام آزمایش مصرف برخی از داروها را متوقف کنید ، اما فقط در صورتی که پزشک به شما این کار را انجام دهد.

این داروها عمدتا به صورت قطره های خوراکی در دسترس هستند. فتوتراپی یک روش معمول و بسیار موثر درمانی است که در این روش با استفاده از نور، بیلی روبین در بدن کودک شما تجزیه می شود. جزییات مشخصات و نحوه عملکرد: دستگاه خانگی درمان زردی نوزاد تپکو مدل REP، به راحتی قابل حمل بوده به طوری که در ظاهر دستگاه تغییری ایجاد نمی گردد. زردی گسترش یافته و یا شدید تر شود. احتمالاً در مورد ویژگیهای دستگاه زردی نوزاد و مشکلاتی که ممکن است در حین استفاده با آن مواجه شوید و یا حتی نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی سوالات زیادی دارید. اما قبل از بررسی این موضع می خواهیم به این موضوع اشاره کنیم که زمان طلایی اجاره کردن دستگاه فتوتراپی یا همان دستگاه درمان زردی نوزاد دقیقا چه زمانی است؟ صباح به وجود 4 نوع شير خشك مجاز در كشور اشاره كرد و افزود: هومانا، multi، بيوميل و SMA Gold 4 شير خشك مجاز در كشور است كه با مجوز وزارت بهداشت وارد كشور ميشوند. در این حالت پس از برداشتن انگشت پوست محلی که به آن فشار وارد کردید زرد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *