7 قوانین درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد Meant To Be آسیب دیده

زمانیکه سطح بیلی روبین ها زیاد باشد، نوزاد نارس بوده و وزن بسیار کمی داشته باشد، پزشک بستری شدن در بیمارستان را تجویز می کند که با توجه به نارس بودن نوزاد بهترین راه اینست که نوزاد در بیمارستان بستری شده تا اقدامات لازم جهت درمان زردی انجام شود. فقط تعداد بسیار کمی از نوزادان مبتلا به زردی شدید، به منظور جایگزینی گلبول های قرمز تجزیه شده و رقیق سازی بیلی روبین، به انتقال خون نیاز دارند. اطلاعات مربوط به پیشرفت آنسفالوپاتی بیلی روبین حاد به کرنیکتروس محدود است، اما یک مطالعه نشان داد که ۹۵٪ نوزادان با انسفالوپاتی شدید، دارای کلیه علائم هشدار دهنده می باشند، و ۵٪ از آنها تا زمان ترخیص دچار کرونیکتریس شده بودند. اگر فرشته کوچکتان دچار زردی شده است و می خواهید در کوتاهترین زمان ممکن او را درمان کنید، پیشنهاد می کنیم این دستگاه را اجاره کنید، فردی متخصص تمامی آموزش های لازم را به شما خواهد داد و به راحتی می توانید با رعایت نکاتی نوزادتان را درمان کنید و سلامتی را به او ببخشید. شیرمادر حاوی تمامی ویتامین ها و مواد مغذی است که با انتقال به بدن نوزاد باعث درمان زردی می شود.

این روش باعث جایگزین و انتقال خون آسیب دیده نوزاد با سلول های قرمز خون سالم خواهد شد، که تعداد گلبول های قرمز نوزاد را افزایش داده و سطح بیلی روبین کاهش می یابد. یافته ها: توزیع جنسی، گروه خون و Rh مادر و نوزاد و میانگین سن، وزن تولد، سطح هموگلوبین و هماتوکریت نوزادان قبل از مداخله در دو گروه اختلاف معنی داری نداشت. غالبا زمانیکه گروه خونی مادر با گروه خونی جنین همخوانی نداشته باشد، نوزاد دچار زردی می شود. یکی از مهمترین دلیل زردی نوزاد عدم هماهنگی گروه خونی مادر و جنین است. زردی به بیلی روبین های آزاد شده از فعالیت سلول های خونی گفته می شود که به دلایلی که در ادامه گفته خواهد شد نمی تواند از بدن خارج شود و به همین دلیل در سطح پوست تجمع می کند. نوزادانی که زرد می شوند باید با تعیین عدد خطرساز زردی یا با اندازه گیری کل بیلی روبین سرم و یا معاینه پوستی ارزیابی شوند.

 This artic᠎le was writt᠎en  with G​SA Content᠎ G ener​ator D​emover si on!

هایپربیلی روبینمی شدید (میزان کل بیلی روبین سرم (TSB) بیش از ۲۰ میلی گرم در دسی لیتر (۳۴۲٫۱ میکرولی مول در لیتر) در کمتر از ۲٪ از نوزادان تازه متولد شده و می تواند منجر به کرنیکتروس (به عنوان مثال، آنسفالوپاتی بیلی روبین مزمن) و آسیب های عصبی دائمی شود. این گفته بدان معنی است که جنینی که قادر به تحمل انقباضهای خود به خود رحم طی فرآیند دردهای زایمانی است، با ایجاد انقباضهای شدید به وسیله اینداکشن و در نتیجه اختلال در کارکرد جفت، دچار زجر و دیسترس شده و مادر نیز درد بیشتری را تحمل میکند. روش های خانگی و استفاده از دستگاه زردی نوزاد چند نمونه از روش های درمان زردی نوزاد است که در ادامه به این موارد می پردازیم. لذا خوب است که برای چند روزی، روزانه 10 تا 15 دقیقه نوزاد خود را از پشت پنجره در مقابل تابش نور خورشید قرار دهید. نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ورودی ۳ مترو ضلع جنوب غربی میدان فردوسی و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی میباشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حملونقل عمومی آسان میسازد. زردی شکن رسام اجاره دستگاه زردی نوزاد در محله فردوسی تهران و در خیابان انقلاب،خیابان پارس،خیابان تمدن واقع شده است.  Th​is post was wri tten by G SA Con​tent​ G​enerat᠎or D​emoversion.

ما در این بخش از مقاله اجاره دستگاه زردی نوزاد به معرفی و بررسی هر دو نشانه های میپردازیم. بنابراین، مهم است که به طور سیستماتیک تمام نوزادان را برای ارزیابی زردی یا هایپربیلی روبینی مورد بررسی قرار دهید. دقت دستگاه بیلی روبین نیز در حد مطلوبی قرار داشته و گزینه مناسبی برای بررسی زردی نوزاد است. بیلی چک بسیار سبک بوده و استفاده از آن به راحتی آب خوردن است، از ویژگی های دستگاه بیلی چک، دقت بالای آن است که میزان سطح بیلی روبین ها را به دقت نشان می دهد. غربالگری جهانی از آنجا که ممکن است میزان فتوتراپی را افزایش دهد، گاهی اوقات نامناسب است. بنابراین هرچه زمان تولد طولانیتر شود، مادر مجبور است درد بیشتری را تحمل کند که گاهی این زمان به 10 ساعت هم میرسد. برای درمان زردی نوزاد، راههای متعددی وجود دارد که بسیاری از والدین از این روش ها استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *