10 روش‌ها ایجاد بالا درمان زردی نوزاد با The کمک از شما سگ

۱- معرفی جدیدترین و بهترین برندهای تجهیزات پزشکی از نظر کیفیت. مرکز پرستاری در منزل ثمین با هدف تامین انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی مورد نیاز بیماران عزیز در منزل، میتواند به شما جهت خرید و یا اجاره تجهیزات پزشکی مشاوره دهد. مقدار بیلی روبین توسط پزشک تعیین می شود و اگر به اجاره دستگاه زردی نیاز باشد ، باید کودک را زیر نور دستگاه قرار داد و هر زمان سطح بیلی روبین کودک پایین بیاید و در سطح استاندارد قرار گیرد ، می توان دستگاه را خاموش کرد. شیرخشت نوعی ماده گیاهی است که در قدیم برای درمان زردی نوزادان مورد استفاده قرار میگرفت اما در حال حاضر بسیاری از پزشکان اعتقادی به استفاده از شیرخشت و داروهایی نظیر آن ندارند اما تحقیقات نشان داده که مصرف قطره خوراکی شیرخشت همراه نوردرمانی تأثیر بسیار زیادی در بهبود زردی نوزادان دارد بهطوری که سرعت بهبود را بهنحو چشمگیری افزایش میدهد. یکی دیگر از روشهای درمانی بسیار موثر برای نوزادان مبتلا به زردی حاد، ایمونوگلوبولین درون وریدی است. یکی از شایعترین نگرانیهای والدین هنگام تولد فرزند بیماری زردی است. Content was g ener ated by GSA Content Gen er at​or D emov᠎er sion.

این بیماری که نام دیگر آن یرقان می باشد در تمام کودکان تازه به دنیا آمده وجود دارد و در برخی کودکان آنقدر درصد زردی کم است که کسی متوجه آن نمی شود. گرمای بیش از حد بهبودی زردی را به تاخیر می اندازد. ۵- علائم حیاتی را هر ۴ ساعت کنترل شود. هر 4 ساعت به کودک شیر بدهید. اگر پوست در جایی که فشار داده اید، زرد به نظر می رسد، احتمالاً نوزاد شما زردی خفیف دارد. در صورت زرد شدن دائمی پوست، به پزشک مراجعه کنید، زیرا علت جهت تشخیص امری حیاتی است. به منظور جلوگیری از گرم شدن هوای داخل ، دستگاه باید از تهویه مناسب برخوردار باشد. بنابراین نوزاد شما با آرامش کامل در داخل دستگاه قرار می گیرد و درمان می شود. ۲- لامپ ها را از نظر اتصالات و کهنگی مورد بررسی قرار دهید. توصیه می کنیم دمای محیط را حدود 25 درجه قرار دهید. در صورت تمایل در سریعترین زمان ممکن اقلام مورد نظر شما را در اختیارتان قرار میدهیم.

اگر کودک شما شیرخشک میخورد، پزشک میتواند مکملی تجویز کند که به درمان زردی کمک کند. ایرانیان مد با توجه به خرید مستقیم از شرکت های تولید کننده می تواند قیمت خرید دستگاه بیلی روبین متر را تضمین کند. اگر چشم بند باعث ایجاد اضطراب در کودک می شود ، جایگزین های دیگری پیشنهاد می شود. چشم کودک دور از نور باشد و نور به او نرسد. نیز عبارتند از : بیماریهای سلولی کبد مثل التهاب کبد ( هپاتیت ) و تشمع کبدی ( سیروز ) ، انسداد کیسه صفرا یا مجاری صفراوی داخل کبدی منتهی به کیسه صفرا . التهاب مجرای صفراوی: این حالت میتواند از ترشح صفرا و از بین بردن بیلی روبین جلوگیری کرده و باعث زردی شود. یک متخصص مراقبت های بهداشتی بر روی نوزاد شما آزمایش خون انجام می دهد تا سطح بیلی روبین در خون را بررسی کند. چراغ های دستگاه فتوتراپی خانگی می تواند LED یا فلورسنت باشد. تمامی دستگاه ها دارای تاییدیه بهداشت و کاملا استاندارد و به روز می باشند و هم چنین مجهز به دماسنج ، تایمر و سنسور تشخیص هستند. 3- بدون استرس انبار، نگهداری و آسیب به دستگاهها. در بعضی موارد نادر، درصورتیکه سطح بیلیروبین خون بیشازحد بالا باشد میتواند نوزاد تازه متولدشده را در معرض خطر آسیب مغزی قرار دهد.

دمای محیطی که کودک در آن قرار دارد نباید خیلی بالا باشد. عوامل زیادی در بالا رفتن این رنگدانه موثر هستند و هر چه مقدار آن در خون بیشتر شود سطح پوست زرد رنگ می شود. به تغییر رنگ زرد پوست و ملتحمه گفته می شود که از مسائل شایع دوران نوزادی می باشد. فاویسم(favism) یک بیماری فصلی، ارثی و تغذیه ای است که به شکل کم خونی و بیشتر در اثر خوردن باقلای سبز خام و گاهی فریز شده و یا در اثر مصرف برخی از داروها و مواد شیمیایی اکسید کننده در افراد حساس اتفاق می افتد. زرد شدن پوست و بخش های سفید چشم ها نشانه ای از زردی در نوزادان است که معمولا بین روزهای دوم تا چهارم بعد از تولد ظاهر می شود. دستگاه های فتوتراپی LED که امروزه مورد تایید نظام پزشکی اروپا هستند، درمان موثرتر و بدون خطر را درپی دارد. فتوتراپی در مشهد درمان زردی نوزاد با کرایه دستگاه فتوتراپی استریل و تمام اتومات .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *