10 نکاتی درباره درمان زردی نوزاد شما می‌توانید t استطاعت مالی چشم پوشی

یک پتو فیبر نوری نیز ممکن است در زیر کودک قرار گیرد. ضمنا باید دمای زیر دستگاه زردی نوزاد کنترل شود . دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد با تولید و تابش اشعه فرابنفش یا التراویولت با طول موج درمانی باعث می شود زردی نوزاد کنترل شده و کاهش یابد . در مواردی ممکن است انتقال ایمونوگلوبین وجود داشته باشد، در واقع این پروتئین کمک میکند که سطح آنتی بادی مادر در خون نوزاد کاهش یابد. هنگامی که نوزاد و مادر گروه خونی متفاوتی دارند، آنتی بادی مادر از جفت عبور میکند و به گلبول قرمز جنین حمله خواهد کرد که باعث تجزیه سریع گلبولهای قرمز و در نهایت زردی خواهد شد. اگر نوزادی زردی شدید داشته باشد، خطر عبور بیلی روبین به مغز وجود دارد و ممکن است وضعیتی به نام آنسفالوپاتی حاد بیلی روبین به وجود بیاید. آترزی صفراوی؛ وضعیتی که در آن مجاری صفراوی نوزاد مسدود یا زخمی شده باشند. در اغلب کشورهای صنعتی و پیشرفته ظرف چند ساعت اول بعد از تولد یک نوزاد، آزمایشی بر روی پاشنه پای او انجام میگیرد (از پاشنه پای نوزاد خون گرفته میشود). تنها نکته ای که در مورد دستگاه بیلی چک باید بدانید این است که در صورت تعویض خون و یا در صورت وجود مقادیر زیاد مو بر روی پیشانی یا کبودی، تجمع خون زیر پوست و لکه های پوستی همچون ماه گرفتگی در این ناحیه، احتمال خطا وجود دارد. Post w as g en​erated by GSA C on᠎tent Generat​or Dem ov​ersion​!

6. مقداری ترنجبین را در آب حل کرده و آن را با یک پارچه تمیز، به پیشانی و پشت گوش نوزاد بمالید. اگر شیر مادر مواد مغذی و مورد نیاز کودک را نداشته باشد و کالری مورد نیاز را دریافت نکند، بدن او دچار کمبود آب و در نهایت منجر به زردی در نوزاد خواهد شد. از آنجاییکه در بدن یک نوزاد برخی اندامها مانند کبد به رشد و بلوغ کافی برای انجام برخی کارها نرسیدهاند، بیلیروبین در بدن نوزاد مانند بدن بزرگسالان از بین نمیرود و با ورود به بافت­های بدن باعث بروز علائم زردی نوزاد به­ویژه در پوست میشود. در برخي موارد هم جاي غده تيروئيد درست است، اما اين غده به طور کامل رشد نميکند. این کار نه تنها به رشد جنین و بهبود عملکرد کبد و در نتیجه درمان زردی کمک میکند، بلکه عمل دفع ادرار را نیز افزایش میدهد. داغ شدن المنت باعث میشود که گاز آرگون و یا نئون داخل لوله نیز داغ شود و نهایتا همین حرارت ایجاد شده باعث بخار شدن جیوه موجود در آن و در نتیجه ایجاد نور میگردد. کم شدن اشتهای او و مواردی از این دست. از همین رو متخصصان توصیه میکنند برای اینکه فرزندتان تنشهای کم تری داشته باشد و راحت تر به خواب رود به کمک روغنهای مخصوص بدن کودک او را ماساژ دهید. ᠎Th​is art icle was created by GSA C ontent ​Gene᠎ra to r DEMO​.

پزشکان توصیه میکنند قبل از اینکه مادر و نوزاد پس از زایمان از بیمارستان مرخص شود، زمانی که بیلیروبین در بالاترین میزان خود قرار دارد، آزمایش گرفته شود و در صورت وجود زردی، درمانی مناسب برای نوزاد انجام گیرد. بهترین راهی که میتوان برای جلوگیری از زردی در نوزادن در نظر گرفت، تغذیه درست و صحیح است. عوامل موثر در ایجاد زردی نوزادان چیست؟ اگر زردی بهغیر از عوامل ذکر شده ایجاد شده باشد، ممکن است درمانهای دارویی دیگر یا جراحی برای نوزاد انجام شود. برای انجام فتوتراپی در منزل و همچنین اجاره دستگاه زردی نوزاد در استان لرستان ، متخصصین و کارشناسان ما با توجه به سن، وزن، عدد زردی و برخی دیگر از مشخصات نوزاد شما مناسب ترین دستگاه را جهت درمان سریع معرفی و ارائه خواهند کرد. برای درمان زردی نوزادان اجاره دستگاه زردی نوزاد با قیمت ارزان از همیار زردی معمول ترین روش درمان می باشد. خرید بلیط ارزان لحظه آخری.

اگر زردی ناشی از مصرف دارو باشد، درمان شامل تغییر دارو، به داروهای دیگر است. برای درمان زردی نوزاد باید با مشورت پزشک دستگاه فتوتراپی با قدرت تابشی مناسب انتخاب کرد . پس از تولد هموگلوبین قدیمی بهسرعت تجزیه میشود، سرعت این فرایند بیشتر از حد طبیعیست که باید توسط کبد از طریق جریان خون برای دفع به روده فرستاده شود. نوزادان نارس کبد تکامل یافتهای ندارند و روده آنها کمتر از حالت طبیعی کار میکند، به همین جهت بیلیروبین آهسته دفع میشود. و خانواده ها جهت درمان فرزندشان به سادگی و با خیال راحت می توانند از این دستگاه استفاده نمایند . باید فاصله استاندارد نوزاد با منبع نوری حفظ شود . اگر سطح بیلی روبین نوزاد شما به اندازه کافی پایین باشد ، درمان متوقف می شود. کودکی که گروه خونی آن با مادرشان سازگار نیست ، می تواند پادتن هایی تولید کند که می تواند گلبول های قرمز خون آنها را از بین ببرد و باعث افزایش ناگهانی سطح بیلی روبین شود.

Th᠎is article has ᠎be᠎en w ritten  with G᠎SA  Conte᠎nt ᠎Generator DE MO᠎.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *