3 مشکلات همه دارای اجاره دستگاه زردی نوزاد هستند – بهترین راه حل آنها

زردی می تواند عامل مهمی در مرگ و میر نوزادان باشد از این رو شناخت رابطه زردی با وزن کم نوزاد بسیار اهمیت دارد. از آنجا که شیوع کم وزنی در ایران نسبتا بالا می باشد شناخت عوامل موثر بر کم وزنی و روش های جلوگیری از وزن کم نوزاد هنگام تولد از جمله مراقبت های دوران بارداری به ویژه برای گروه سنی پرخطر اهمیت زیادی دارد و می تواند از مشکلات و بیماری های که وزن کم در نوزاد ایجاد می کند پیشگیری نماید. از این شاخص برای ارزیابی وضعیت نوزادان در هنگام تولد در هر کشور استفاده می شود در اینجا عوامل موثر بر کم وزنی و مشکلات ناشی از آن را مورد بررسی قرار می دهیم. این روش تنها در صورتی مد نظر قرار میگیرد که نوردرمانی موثر نباشد، زیرا برای این کار لازم است نوزاد در بخش مراقبتهای ویژه نوزادان (ICU) تحت مراقبت قرار بگیرد. در زیر چند درمان خانگی سنتی موثر را بیان می کنیم که می تواند با ترکیب شدن با سایر روش ها از شدت بیماری بکاهند. زردایران یکی از پیشگامان سرویس اجاره دستگاه زردی نوزاد در کشور است که سال هاست در امر تولید و واردات دستگاه های با کیفیت فتوتراپی و لوازم جانبی درمان زردی نوزاد فعالیت موفقی داشته است.

یکی از مهمترین مشکلات دوران نوزادی تولد نوزاد نارس است. حتی اگر خانم بارداری از نظر عفونت چک نشده باشد اما در گروه پر خطر باشد ( مثلاً در حین زایمان تب داشته یا پارگی زودرس کیسه آب داشته، یا زایمان طول کشیده بوده یا قبلاً سابقه زایمان نوزادی داشته باشد که مبتلا به عفونت شده است ) نیز باید به منظور کاهش خطر انتقال عفونت در طی زایمان، از طریق رگ آنتی بیوتیک بگیرد. ضایعات این تخریب می تواند به تولید بیلی روبین منجر شود و این بیلی روبین است که عامل اصلی زردی در بدن نوزادان می باشد. برای اجاره دستگاه زردی نوزاد و درمان زردی نوزاد خود در منزل با پایین ترین هزینه و بیشترین تاثیر تنها کافیست با ما در شرکت ایمن زردی در تماس باشید. اجاره دستگاه زردی نوزاد توسط ما در شرکت ایمن زردی همراه با پک ضد زردی که شامل چشم بند ضد زردی ، شورت ضد زردی برای نوزاد شما می باشد قابل ارائه است .

آیا زردی نوزاد قابل پیشگیری است؟ جهت انتخاب بهترین نوع درمان برای درمان قطعی زردی نوزاد لازم است یک سری نکات را مد نظر داشته باشیم و از روشهای درمانی نیز مطلع باشیم. خرید دستگاه زردی نوزاد به دلیل اینکه زردی یک عارضه برگشت پذیر نیست لزوم چندانی ندارد و تنها با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل می توان به درمان قطعی زردی نوزاد رسید. دستگاه زردی جوری طراحی شده که با کمترین عوارض، نوازاد را درمان میکند و برای محافظت از چشمان نوزاد در مقابل اشعه لامپ های مخصوص، از چشم بند استفاده میشود و هیچ تاثیر منفی بر روی پوست یا دستگاه تناسلی نوزاد ندارد فقط در بعضی موارد ممکن است بدن نوازد در واکنش به دستگاه دچار اسهال شود که این خطری نداشته و مسئله نگران کنندهای نیست. زردی خود بیماری نیست اما می تواند عامل بسیاری از بیماری های مختلف در نوزاد باشد به همین دلیل دانشمندان و پزشکان در پی یافتن رابطه زردی با وزن کم نوزاد می باشند و راهکارهای مختلفی برای جلوگیری از وزن کم در زمان تولد وجود دارد که مهمترین آنها بهداشت و تغذیه در دوران بارداری است. در روش انتقال خون درست که با کاهش فوری سطح بیلی روبین خون مواجه می شویم اما این روش پایدار نبوده و مشکل بازگشت سریع زردی مجدد را داشته ایم. Po​st was g​enerated wi​th the  help of G SA Con​tent G en erat or DEMO .

اما در روش فتوتراپی، روشی است تدریجی ولی پایدار بوده منجر به کاهش بیلی روبین و بازگشت بیلی روبین به مقداری بسیار اندک پس از چند روز متوالی و زردی به خفیف ترین حالت خود رسیده و نوزاد بهبود پیدا می کند. تا بتوانیم بهترین نوع درمان را برای زردی نوزادمان انتخاب کنیم این بسیار مهم است زیرا انتخاب روش درمان نامناسب ممکن است باعث افزایش طول درمان شود و وقت گرانبهای ما را تلف نماید. درمان قطعی زردی نوزاد از دغدغه های ما به عنوان والدین نوزادی است که مبتلا به زردی شده است. دکتر اقبالیان؛ متخصص اطفال، فلوشیپ بیماریهای نوزاد، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان در زندگی آنلاین نوشت: راههای درمان زردی نوزادی متفاوت میباشد و چنان چه مقدار بیلی روبین (عامل زردی) از مقدار خاصی بالاتر برود میبایستی درمانهای خاصی را برای نوزاد شروع کرد. به این معنی که هر چه وزن نوزاد کمتر باشد میزان مرگ و میر در این نوزادان بیشتر است. از برترین مزایای اجاره دستگاه زردی نوزاد از ما در شرکت ایمن زردی می توان به موارد زیر اشاره نمود ؛ اجاره دستگاه زردی نوزاد از شرکتی معتبر ، درمان زردی نوزاد با کمترین هزینه و بهترین نتیجه ، ارسال به تمامی نقاط ایران ، نصب و راه اندازی و آموزش دستگاه زردی فتوتراپی به والدین برای استفاده هر چه بهتر ، دارای گارانتی ، خدمات ایده آل درمان زردی نوزاد خود را با ما در شرکت ایمن زردی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *