4 چیزهایی که می‌توانید از راهبان بودایی درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران یاد بگیرید

دکتر خسرونيا در گفتوگو با فارس، اظهار داشت: در مورد زردي نوزادان بايد گفت نوزادان دو نوع زردي دارند كه نوع اول پس از 2 يا 3 روز خود به خود خوب ميشود و اگر بيشتر طول كشيد تابيدن اشعه بر روي نوزاد موجب افزايش مقاومت سلولهاي خوني فرد و بهبود وي ميشود اما نوعي از زردي نوزاد هم هست كه بر اثر اختلالات خوني ايجاد ميشود كه در بيشتر اوقات موجب مرگ نوزاد ميشود. سطح بالای بیلی روبین که موجب زردی شدید می گردد، در صورت عدم درمان می تواند عوارض جدی را به دنبال داشته باشد. زمانی که بیلی روبین بالای 15 را هم رد می کند، آن موقع باید صبر کرد تا به زیر 10 برسد و 7 روز کامل زمان می برد تا بتوان ختنه را انجام داد. باید بدانید لامپهای مهتابی گرمای زیادی را تولید میکنند و این اتفاق به بالارفتن دمای بدن نوزاد و حتی ایجاد سوختگی روی پوست او منجر میشود. در صورت دلایل عفونی، آنتی بیوتیک تجویز میشود و در زردی انسدادی، جراحی ضروری خواهد بود. اگر مقدار این آنزیم در بدن کم باشد، باعث تجمع فنیل آلانین در مایعات بدن و تجزیۀ آن به موادی مثل فنیل پیرویک اسید و فنیل اتیلین آمین میشود.

Th is h as be en creat᠎ed ​with t​he help ​of G​SA  C​ontent Gener​at᠎or Dem over sion !

اگر پس از دریافت جواب آزمایش خون، درجه زردی نوزاد شما روی 10 و یا بالاتر باشد، یعنی نوزاد به زردی مبتلا است. و همانند تاثیر زردی بر شنوایی نوزادان یکی از مشکلات شایع بیلی روبین و زردی شدید است. بیلی روبین برای سلولهای مغز سمی است. در این موارد، زرد شدن ممکن است در نقاط دیگر بدن آشکارتر باشد. گاهی اوقات ممکن است مجاری صفراوی آلوده و ملتهب شوند. این میزان بیلی روبین غیر کونژوگه یا غیر مستقیم است که مسئول بروز یرقان میباشد. تغذیه مکرر (بین 8 تا 12 بار در روز) به نوزادان کمک می کند تا بیلی روبین را از بدن خود دفع نمایند. در هر کدام از این مناطق که هستید می توانید در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهران را ثبت نمایید. حتی میتواند هضم را آسان و از آسیب کبدی در طول متابولیسم جلوگیری کند. بالا بودن میزان بیلی روبین خون میتواند ارثی یا نشانهای از بیماریهای کبدی باشد. ​This ᠎post h as ᠎be᠎en written by G SA Content Gener at or D​em​ov᠎ersion!

خود کبد میتواند به طور موقت یا دائمی آسیب ببیند و توانایی تجزیه بیلی روبین (مخلوط کردن آن با صفرا) و انتقال آن به کیسه صفرا را کاهش دهد. برای گرفتن نمونه آزمایش ادرار محدودیت زمانی وجود ندارد؛ بسته به اینکه نوزاد چند روزه یا چند هفتهای است؛ میتوان به روشهای مختلف از او نمونه ادرار را جمع کرد. خبر خوب این است که در اکثر موارد با رشد کبد نوزاد و به محض شروع تغذیه، زردی نوزاد به خودی خود از بین می رود. در موارد نادر، هنگامی که زردی شدید به درمانهای دیگر پاسخ ندهد، ممکن است کودک نیازمند تعویض خون شود. وی ممکن است برای تأیید بیشتر تشخیص، از تصویربرداری (سونوگرافی و اسکن توموگرافی کامپیوتری (CT) و نمونه برداری از کبد استفاده کند. ترنجبین گیاه دیگری است که نه تنها برای درمان زردی نوزاد در طب سنتی توصیه میشود، بلکه برای دلدرد نوزاد نیز مورد استفاده برخی قرار میگیرد.

​Th is w​as g​enerated with ᠎GSA  Cont​ent  Gene ra᠎tor ​DEMO.

به همین ترتیب عدد زردی نوزاد یک ماهه با عدد زردی نوزاد ۱۴ روزه نیز متفاوت است. اما برای درمان زردی نوزاد شدیدتر میتوان از روش درمانی فتوتراپی استفاده کرد. کودکانی که امکان استفاده از شیر مادر را ندارند. و رعایت چند نکته ساده می تواند این عوارض را به حداقل برساند. بسیاری از اختلالاتی که در کودک شما مورد بررسی قرار میگیرد، در زمان تولد نشانۀ قابل مشاهدهای ندارد و تشخیص زودهنگام این اختلالات توسط پزشک، این فرصت را فراهم می نماید که پیش از اینکه چنین بیماریهایی نوزاد را دچار آسیب جدی و دائمی نماید، تحت مداوا قرار بگیرند. همچنین با مشورت پزشک معالج به کودک آب بنوشانید. این مخلوط را صاف کنید تا آب آن به دست آید. سپس پاشنه پا با الکل و یا یک محلول ضد باکتری مانند بتادین پاک می شود تا سطح آن عقیم شود. زردی که به دلیل شرایط طبیعی در نوزادان به وجود می آید زردی فیزیولوژیکی نامیده می شود و به طور معمول در روز دوم یا سوم بعد از تولد ظاهر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *