6 نکته با درمان زردی نوزاد

عدم کارکرد درست کبد باعث تجمع مواد زائدی به نام بیلی روبین در خون می شود. در موارد بیلی روبین بالا ، نیاز به بررسی گروه خونی پدر و مادر و آزمایش های بیشتر از نوزاد می باشد ، اما باز هم در اکثر موارد پس از گذراندن یک دوره درمان تحت نظر پزشک متخصص اطفال ، بهبود پیدا می کند و بدون هیچ عارضه ای نوزاد به زندگی عادی خود برمی گردد. سیر یک آنتی اکسیدان قوی است. بهتر است از نور آبی در داخل دستگاه استفاده کنید و همچنین طول عمر لامپ را به شما نشان دهد. قرارداد اجاره دستگاه پوز یک توافق کاربردی برای صاحبان واحدهای تجاری است. ضمن اینکه بر روی سیستم گوارش نوزاد تأثیر گذاشته و مشکلاتی ایجاد می کند.حتی توصیه می شود که مرکباتی مانند پرتقال، لیمو شیرین، لیموترش و گریپ فروت به شکل آبمیوه هم به کودک زیر یک سال داده نشود. به همین دلیل بیلی روبین هایی که سلول ها آزاد می کنند، نمی توانند از طریق کبد دفع شوند و این رنگدانه های زرد در زیر پوست تجمع کرده و باعث زردی نوزاد می شود. تجمع بیلی روبین در خون می تواند به دلیل افزایش غیر عادی تجزیه گلبول های قرمز خون، سنگ کیسه صفرا یا بیماری های کبدی (مانند هپاتیت یا سیروز) باشد. Da᠎ta w as g ener ated with the he​lp of GSA  Co nt ent Generator DE MO.

همچنین مکانیسم دیگر تاثیر شیرخشت برای نوزادان، از طریق فعال نمودن گیرندههای کبدی بدن نوزاد است که باعث کاهش سطح جذب سرمی بیلیروبین میشود. دقت کنید که عدم درمان این عارضه می تواند با انواع اختلالات مغزی و یا ناشنوایی همراه باشد بنابراین درمان زردی نوزاد با مهتابی یکی از روش های رایج، موثر و مقرون به صرفه برای کودکان می باشد. احتمالاً در مورد ویژگی های دستگاه زردی نوزاد و مشکلاتی که ممکن است در حین استفاده از آن با آن مواجه شوید یا حتی نحوه استفاده از دستگاه فتوتراپی سوالات زیادی دارید. درصدی از نوزادان هم هستند که با تغذیه ممکن با شیر مادر درمان می شوند و در واقع تغذیه در برخی نوزادان عامل ایجاد بیماری و در برخی دیگر عامل درمان است که تشخیص این موارد با پزشک متخصص کودکان است. اکثر نوزادان در هنگام تولد دچار عارضه زردی و یرقان می شوند که در اکثر اوقات نیز بدون مشکل و با رعایت دستورات پزشک و در خانه تحت مراقبت درمان می شود.باید توجه داشته باشید که درمان و تشخیص زردی به همان اندازه که ساده و راحت است سهل انگاری در آن نیز می تواند بسیار خطرناک باشد از این رو ما در این مقاله تعریف علمی و دقیقی از زردی و همچنین درمان زردی بالای ۱۰ را بیان خواهیم کرد.

مفهوم خط قرمز نیز همین است، یعنی مشابه، لبه ساختمان مرتفعی است که چنانچه از آن عبور شود، برگشت جبرانناپذیر میشود. اگر کودک زودتر از 72 ساعت پس از تولد مرخص شده است، در دو روزبعد از ترخیص برای بررسی میزان زردی، به پزشکتان مراجعه کنید. اگر قصد اجاره دستگاه زردی در شرق تهران را دارید احتمالا تحقیقات و مطالعات کافی انجام داده اید و اکنون قصد دارید به یک مرکز اجاره زردی مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوید. پس با مشاهده اولین نشانه های زردی در کودک، بلافاصله باید برای درمان به پزشک مراجعه کرد. با پزشک متخصص اطفال صحبت کنید تا بفهمید که وضعیت کودک شما از منظر تغذیه چگونه است. شیر خشک یک جایگزین مناسب و مؤثر برای درمان سریعتر زردی است بهتر است 8 تا 10 بار در هر 24 ساعت، کودک شما توسط آن تغذیه شود. در طول درمان زردی با دستگاه فتوتراپی، در فواصل زمانی معین از کودک خون گرفته می شود تا درجه زردی مشخص شود، بنابراین در صورت عدم کاهش میزان زردی، کودک در بیمارستان بستری و تحت درمان قرار می گیرد.

قابل حمل بودن و قابلیت جابجایی دستگاه زردی نیازی به جدایی مادر و فرزند نخواهد بود. دستگاه را درون کارتون های محکم قرار داده و در داخل کارتون هم با پلاستیک های ضد ضربه و یونولیت بپوشانیم، تا اگر در زمان حمل و نقل دستگاه فتوتراپی اتفاقی بیفتد، دستگاه درون جعبه از ضربه در امان بماند. در صورتی که شدت زردی نوزاد زیاد نباشد با اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران در منزل قابل درمان است. انتظار می رود شرکت اجاره دستگاه زرد در شرق تهران با آموزش نصب و راه اندازی آن، کارت گارانتی و عمر دستگاه را در اختیار شما قرار دهد و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه ارائه دهد. همچنین هزینه های نصب ش بالاست و هر مگاوات حدودا 300 تا 350 میلیون تموم میشه. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. اجاره دستگاه زردی نوزاد عموماً در کشورمان توسط شرکت ها انجام می شود و شما هزینه کامل را حتی می توانید در ابتدا پرداخت کنید. عامل سوم سرعت شرکت در ارسال دستگاه به محل مورد نیاز شماست و البته نکته مهم پشتیبانی و خدمات پس از تحویل دستگاه است که بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *