6 نکته درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد که نمی‌توانید از دست بدهید

تست زردی نوزاد از کف پا نیز قدرت تشخیصی بسیار بالایی داشته و اگرچه درد دارد، اما میزان اذیت شدن دلبر کوچکتان با این روش کمتر است. قیمت دستگاه زردی مخصوص کودکان و قدرت درمانی آن عمدتاً بر اساس تعداد لامپهای موجود و شدت نور مشخص میشود و انواع آن بسته به دو لامپ، چهار لامپ، شش لامپ، هشت لامپ و دوازده لامپ میباشد. زردی در چنین نوزادانی باید به سرعت درمان شود تا آسیبی به مغز نوزاد وارد نشود و بعد از درمان هم باید وضعیت نوزاد مورد بررسی قرار گیرد. شاید موج نگاری مغزی، آزمایش های ژنتیک یا تست های متابولیک هم مورد نیاز باشند. آزمایش بیلی روبین اغلب برای بررسی مشکلات کبدی مانند: هپاتیت یا انسداد مانند سنگ کیسه صفرا انجام میشود. تعویض خون: در موارد زردی شدید که فتوتراپی مؤثر نباشد یا به عبارتی سطح بیلی روبین خون خیلی بالا رود ، تعویض خون انجام می شود. زردی کار امکان اجاره دستگاه زردی نوزاد ، ارسال دستگاه های پیشرفته، حرفه ای و مدرن درمان زردی را در درب منزل برای رفاه حال مشتریان عزیز فراهم نموده است. کارشناسان ما با توجه به توضیحاتی که شما از نوزاد خود می دهید بهترین دستگاه را معرفی میکنند و شما با اجاره آن می توانید درمان امن تر را در منزل داشته باشید. Post was created with the he᠎lp ᠎of GSA Content G en erator DE᠎MO!

برای درمان زردی در منزل باید دستگاه درمان زردی را از شرکتهای مورد اعتماد اجاره نمائید زیرا تعویض دیرهنگام لامپهای دستگاه فتوتراپی تأثیری در درمان زردی نخواهند داشت. در میان این دستگاه ها، دستگاه بیلی چک برای سنجش زردی نوزاد بسیار دقیق و با کمترین میزان خطا عمل کرده و به همین دلیل محبوبیت بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. همینطور اگر هنوز نگرانیتان پابرجاست، ترجیح ما این است که همواره در دوره درمان کودک خود با پزشک متخصص اطفال در تماس باشید و هر لحظه وضعیت فرزند خود را چک کنید. در حال حاضر، یکی از روش های مرسوم برای کنترل زردی، گرفتن تست از کف پا است که در طی آن پزشک یا پرستار، در ابتدا کف پای دلبند شما را کمی ماساژ می دهد تا گرم شود، سپس ناحیه پاشنه پا را ضدعفونی کرده و با زدن سوزنی مخصوص و بسیار ظریف به کف پا، چند قطره خون از آن می گیرد. زردی در چنین نوزادی بسیار خطرناک است و بایستی به پزشک مراجعه کنید تا اقدامات لازم برای درمان انجام شود.

هم چنین می تواند در مواردی که با این روش درمان نشوند، عمل تزریقی ماده ای در خون انجام می شود که موجب افزایش سطح پروتئین در خون می شود و گلبول های قرمز نوزاد را تقویت می کنند. در برخی از موارد هم سفیدی چشم ها هم به رنگ زرد در می آیند. اگر کودک شما زردی دارد ، ممکن است خیلی هم بخوابد. اگر کودک شما نارس به دنیا آمده باشد یا فقط از شیر مادر تغذیه کند، زردی نوزاد تازه متولد شده می تواند بیش از 2 هفته طول بکشد و معمولاً بدون درمان خاصی بهبود می یابد. زردی یکی از شایعترین شرایطی است که در نوزادان تازه متولد شده دیده میشود. نوزادانی که به تازگی متولد شده اند ، زیاد در معرض نور خورشید قرار ندارند ، به همین خاطر دارای کمبود ویتامین D هستند . البته این نکته مهم را به یاد داشته باشید که این روش تقریبی بوده و به دلیل عواملی همچون خطای چشمی، میزان تجربه والدین و همچنین نور محیطی ممکن است با اشتباه همراه باشد. برای تشخیص زردی نوزادی به این روش، کافی است در نور طبیعی روز، فرزندتان را معاینه کنید تا به نتیجه برسید.

آزمایش MCHC که به تشخیص انواع کم خونی کمک میکند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید رنگ مدفوع و ادرار نوزادان، می توانند به تشخیص زردی در آن ها کمک کنند. به علاوه به جای مدفوع زرد یا قهوه ای روشن، مدفوع نوزادی که زردی دارد، بی رنگ می شود. مدفوع نوزادی که زردی دارد چه رنگی است؟ شدت زردی نوزادان با میزان بیلی روبین خون تعیین می شود.اگر این عدد بعد از تولد بین اعداد 13 تا 14 و یا 15 تا 17 را نشان دهد،می تواند درمان زردی نوزاد را با سختی همراه کنددرمان زردی نوزاد اگر به موقع و اصولی انجام نشود می تواند منجر به فلج مغزی ،عقب ماندگی ذهنی،حملات صرع، اشکال در تعادل حرکتی،ناهنجاری های دندانی و ناشنوایی شود که دیگر قابل درمان نیستند. اگر قصد اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران را دارید، احتمالاً به اندازه کافی تحقیقات و بررسیهای مورد نیاز را انجام داده و اکنون قصد دارید به مرکز اجاره دستگاه زردی مراجعه کنید و از آن خدمات آن بهره مند شوید. به طور طبیعی، درمانهای خانگی میتوانند موثر باشند و زردی کودک را برطرف کنند. اگر کودک شرایطی داشته باشد که تعداد گلبول های قرمز خون که باید در بدن جایگزین شوند زیاد باشد، زردی در نوزادان شدید رخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *