7 روز تا درمان زردی نوزاد بهتر

روش کار زردی کلینیک به این صورت است که دستگاه زردی را خریداری و سفارش داده و پس از آن با تحویل در ازای دریافت مبلغی آن را به مشتری اجاره می دهد. به این ترتیب در اغلب موارد، زردی نوزاد در عرض دو تا سه هفته درمان می شوند. اگر زردی نوزاد وجود نداشته باشد، رنگ پوست در محل فشار باید روشن تر از نواحی اطراف دیده شود. نکته مهم آن است که والدین اگر به علائم نوزاد در بدو تولد به ویژه 72 ساعت اول تولد دقت نکنند ممکن است زردی نوزاد افزایش پیدا کند و موجب آسیبهای مغزی شود. وزن زمان تولد نوزاد و میزان افزايش يا كاهش وزن نوزاد از زمان تولد. بالاخره ممکن است شما لازم داشته باشید که در مورد دستگاه زردی نوزاد سؤالاتی داشته باشید که بخواهید از شرکت ارائه دهنده خدمات بپرسید. هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس درمان زردی نوزاد در منزل کرج و همچنین ارایه خدمات آزمایش زردی نوزاد در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پزشکی ارائه می دهد که شامل ویزیت پزشک در منزل و خدمات پزشکی در محل کرج می باشد.

ضمن این که فریب شرکت هایی که اجاره دستگاه فتوتراپی را با قیمت بسیار پایین نسبت به بازار انجام می دهند را نخورید. البته که در خانه نیز باید سطح بیلی روبین کودک شما مدام بررسی و چک شود و اگر در این مورد اطلاعات لازم را ندارید از تیم پشتیبانی مؤسسه اجاره دستگاه زردی کمک بگیرید. در غیر این صورت حتی اگر قصد استفاده از دستگاه فتوتراپی را دارید بهتر است که در بیمارستان باشد. اگر ابتلا به سایر بیماری ها رد شود و فتوتراپی نتواند زردی را برطرف کند، ممکن است پزشک انجام تعویض خون را توصیه کند. در این شرایط، پزشک استفاده از شیر خشک را برای تکمیل شیردهی به کودک پیشنهاد مي دهد. در غیر این صورت استفاده از دستگاه هایی که دست ساز بوده و یا قطعات آن ها توسط افراد غیرحرفه ای تعویض و تعمیر گردیده است می تواند خطرسازترین مسئله در این زمینه باشد. پس در صورت بروز علائم یاد شده در فرزندان، باید آنان را به بیمارستان برد تا در صورت نیاز به آنها خون تزریق شود. برای تست و اطمینان بیشتر انگشتتان را به آرامی روی پوست نوزاد بکشید. اولین نشانه زردی نوزاد ، زرد شدن زنگ پوست و سفیدی چشم نوزاد است.

​Artic​le has  been c᠎re at ed ​by GSA Con​tent G en erator D emoversi on .

است. علاوه بر این، فتوتراپی هزینه زیادی دارد و به علت بستری شدن نوزاد در بیمارستان و پوشیده بودن چشمهای نوزاد حین درمان، میتواند در ارتباط مادر با کودک اختلال ایجاد کند. درصورتی که میزان بیلی روبین بالاتر از حدی باشد قطعاً بهتر است که کودک شما بستری شده و تحت نظر پزشک معالج اطفال و متخصص در این زمینه باشد. توجه کنید که فرزند شما طبیعی و رسیده باشد یعنی او مشکل و نارسایی در هنگام تولد نداشته و این مورد در نوزادان از نظر علمی زمانی تأیید می شود که سالم بوده و در هفته ۳۷ و بالاتر و پیش از موعد متولد نشده باشد. پس از تولد ، در صورت لزوم ، گروه خونی کودک آزمایش شود تا احتمال ناسازگاری گروه خونی که منجر به زردی نوزاد می شود را رد کند. اما در نوزادان دلایل دیگری هم وجود دارد؛ بنابراین به زردی نوزادان، زردی فیزیولوژیکی گفته می شود.  Data w as c​re᠎at᠎ed wi᠎th the help ᠎of G SA Con tent G​enerat or DE MO᠎.

زردی معمولا در ۶۰ درصد نوزادانی که به موقع متولد شدهاند و در ۸۰ درصد نوزادان نارس طی هفته اول دیده میشود. در طی این آزمایش دو فاکتور TSH و T4 مورد بررسی قرار خواهند گرفت. وی خاطرنشان کرد: والدین در مورد درمان های خانگی و فوتوتراپی به هیچ وجه به صورت شخصی تصمیم نگیرند. به همین دلیل آکادمی اطفال آمریکا (AAP) توصیه می کند که تمام نوزادان بین دو تا چند روز پس از تولد، برای درمان زردی، باید علائم حیاتیشان هر ۸ تا ۱۲ ساعت بررسی شود. درصورتی که نیاز به جمع آوری پس از اتمام درمان دارید این سرویس ها توسط شرکت به شما به صورت ویژه و در کمترین زمان ممکن ارائه می گردد. فراموش نکنید که یکی از اصلی ترین بیماری هایی که کودکان و نوزادان در بدو تولد با آن روبرو هستند مربوط به زردی می باشد. سطح بیلی روبین به طور معمول بین سه تا هفت روز پس از تولد به اوج خود می رسد. روش استفاده از آن به شما آموزش داده میشود و به شما گفته میشود زردی نوزاد تا چند درجه خطر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *