8 اطلاعات همه باید قیمت دستگاه زردی نوزاد

به ندرت، سطح بالای غیرعادی بیلی روبین خون می تواند نوزاد تازه متولد شده را در معرض خطر آسیب مغزی قرار دهد، به ویژه در صورت وجود برخی عوامل خطرزا برای زردی شدید. به ندرت، بیلی روبین بیش از حد انتظار در خون، خصوصاً در صورت وجود تعدادی از عوامل خطر خاص برای زردی شدید، میتواند یک نوزاد را در معرض آسیب مغزی (مثل کرنایکتروس) قرار دهد. قیمت دستگاه زردی نوزاد به عوامل مختلفی اعم از جنس، کیفیت وسیله، کاربرد های آن و آپشن های متعلق به آن بستگی دارد. قیمت لامپ فتوتراپی نسبت به کارایی بالا در درمان زردی نوزادان بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. درمان زردی به جای علائم زردی، علت را هدف قرار میدهد. لازم به ذکر است که در حین درمان زردی، نوازد شما در حین انجام فتوتراپی تغذیه می شود. درمان وابسته به علت ایجاد زردی، متفاوت خواهد بود. روشهای درمان بیماری یرقان، بسته به علت آن، متفاوت است. دستگاه زردی نوزاد که نام علمی آن دستگاه فتوتراپی است، به جرات می توان گفت که هیچ عوارض جانبی ندارد و شما بدون هیچ نگرانی می توانید برای درمان زردی نوزاد دلبندتان از مزایای آن بهره مند شوید.

اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی خانگی راهی سریع و آسان برای رفع و درمان زردی نوزاد هست، با توجه به کارآمدی این روش استقبال از آن بسیار چشمگیر است. اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی در منزل در شیراز برای درمان زردی نوزاد به شکلی سریع و آسان انجام میشود. تخمین زده میشود که از هر 10 نوزاد 6 مورد و از هر 10 نوزاد متولد شده قبل از هفته 37 بارداری، 8 نوزاد دچار زردی شوند؛ اما فقط در حدود 1 نوزاد از هر 20 نوزاد سطح بیلی روبین خون بسیار بالایی دارد که نیازمند درمان است. اما در بیشتر موارد، فواید تغذیه با شیر مادر از خطرات مرتبط با زردی بیشتر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر از اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل تنها کافیست با شرکت زردی کار ارائه کننده مدرن ترین دستگاه های فتوتراپی از طریق خطوط ارتباطی ۴۴۵۲۳۰۷۵ – ۰۲۱ و ۲۳۱-۷۱۳۱ – ۰۹۱۹ تماس بگیرید.

فوتوتراپی وسیع ترین روش درمانی برای کاهش غلظت بیلی روبین در نوزادان است دستگاه زردی نوزاد یا فتوتراپی باعث تغییر بیلی روبین به ترکیباتی که از طریق ادرار و مدفوع دفع میشوند میشود. به پزشک متخصص مراجعه می کنید و میزان ماده بیلی روبین در خون کودک از طریق آزمایش یا با ابزار مخصوص بر روی سر کودک ارزیابی می شود. در عوض تماما تمرکز داشته باشید که به نوزاد خود خوب شیر بدهید و در زمان لازم به کمک آزمایشگاه عدد زردی او را ارزیابی کنید. اگر در نوزاد رسیده، میزان بیلی روبین به عدد ۲۵ نزدیک شود و یا از آن بیشتر شود، بیمار اغلب در معرض تعویض خون قرار دارد. علت ایجاد زردی یا یرقان آن است که سطح بیلی روبین در خون خیلی زیاد می شود. میزان بالای بیلی روبین توتال میتواند به این معنی باشد که کبد شما به درستی کار نمیکند و نمیتواند به درستی بیلی روبین را حذف کند. نور آبی رنگی که این لامپ از خود ساتع می کند نقش درمانی دارد و می تواند به رفع زردی نوزاد کمک زیادی کند. لازم به ذکر است که در دستگاه های زردی از لامپ های فتوتراپی استفاده می گردد، بنابراین ممکن است یک یا تعدادی از لامپ ها سوخته باشد و پرسنل بیمارستان از این موضوع چشم پوشی کنند، هم چنین امکان دارد طول عمر لامپ های فتوتراپی به پایان رسیده باشد.

در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب، دستگاه رایگان تعویض و بدون هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه تمدید خواهد شد، نصب، پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما انجام میشود. 12 قطره اسانس لیمو را به 30 میلی لیتر روغن حامل دلخواه خود اضافه و آن را خوب مخلوط کنید و آن را روی تمام شکم و درست بالای ناحیه کبد بمالید. میزان بیلی روبین برحسب میلیگرم بر دسی لیتر (mg/dL) اندازهگیری میشود. هر دوی اینها منجر به رسوب بیلی روبین در بافتها خواهند شد. صبح افسرده و پکر بودم ولی الان با خیال راحت تو آغوش سیاوش فرو رفتم و آرامش آغوشش با لطافت هر چه تمام تر داره به وجودم تزریق میشه . چه عواملی باعث زردی نوزادان می شود؟ برای کاهش عوارض فتوتراپی چه باید کرد؟ استفاده از این لامپ های مهتابی با خطراتی برای نوزاد همراه بوده است. زمانی که از لامپ بیلی روبین استفاده میکنید باید دقت داشته باشید که لامپ حداقل 25 تا 30 سانتیمتر از نوزاد فاصله داشته باشد. This po st w᠎as w​ritten with t he he​lp of GSA ᠎Conten t Ge᠎nera​tor  DEMO.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *