8 باور نکردنی اجاره دستگاه زردی نوزاد مثالها

تزریق وریدی ایمونوگلوبولین – پروتئینی در خون که می تواند سطح آنتی بادی ها را کاهش دهد – ممکن است زردی را کاهش داده و نیاز به انتقال خون را کاهش دهد ، اگرچه نتایج قطعی نیست. اگرچه که هیچ روش قطعی برای پیشگیری از زردی نوزاد وجود ندارد اما با برخی مراقبتها میتوان احتمال بروز آن را کاهش داد یا از شدیدتر شدن علائم زردی نوزاد تا حدی جلوگیری کرد. برای درمان خانگی زردی نوزاد در خانه می توانید به مدت یک یا دو شب این دستگاه های فتوتراپی را از فروشگاه های لوازم پزشکی اجاره کنید. در موارد نادر ، فلبوتومیست قادر به برداشتن خون کافی از سوراخ شدن پاشنه نیست و یک پزشک ممکن است خون سیاهرگی را از سیاهرگ ران در ناحیه کشاله ران ، که بزرگتر از رگ های بازوهای نوزاد است ، بیرون بکشد. پیشنهاد ما استفاده از روش طب سنتی است که نه تنها جهت درمان نوزاد تازه متولد شده مناسب است ، بلکه برای تمام بیماری ها نیز مفید می باشد.

همچنین در سطح جهانی، استفاده از این دارو در کلینیک ها و بیمارستان ها در حال گسترش است. همچنین به نام ایکتروس شناخته میشود. لیکوپن یک آنتی اکسیدان قوی است و میتواند به سم زدایی کبد کمک کند. در این روش آرد جو را بر روی پوست نوزاد بجز صورت و اطراف ناف می ریزند و جزء روش های خانگی موثر است. رنگ زرد روی پوست بهتر است در نور روز یا زیر لامپ فلورسنت دیده شود. زمانی که انگشت به آرامی روی پوست بینی یا شکم فشار داده شود و بلند شود، رنگ زرد به وضوح تشخیص داده می شود. پس از اینکه والدین علائم زردی از قبیل زرد شدن پوست صورت و چشم ها، در موارد شدید شامل گریه های بلند، مشکل در شیر خوردن، بی حالی و ضعف نوزاد، مشکل در بلع شیر، مشکل در بیدار شدن و خواب سنگین و … بیلیروبین که مسئول ایجاد رنگ زرد در بیماری زردی نوزاد است، یک جزء طبیعی در رنگدانه آزاد شده از تجزیه گلبولهای قرمز از کار افتاده میباشد.

اگر دمای رکتال کودک بیش از 100 درجه فارنهایت یا 8/37 درجه سانتیگراد باشد. این بیماری با توجه به اینکه شایع است و درمان های متنوع و موثری دارد اما در صورت عدم درمان هم مشکلات جدی تری دامنگیر نوزاد می شود که هیچ اقدامی بعد از رسیدن بیلی روبین به مغز و فلج مغزی موثر نخواهد بود و کودک را برای همیشه درگیر خواهد کرد. برخی از والدین هم اعتقاد به درمان های سنتی و خانگی مانند آب انار برای زردی نوزاد و… اگر شک دارید کودک شما به زردی مبتلا شده است ، فوراً با پزشک متخصص اطفال صحبت کنید ، اما در بیشتر نوزادان تازه متولد شده ، یرقان یک بیماری قابل درمان ، قابل کنترل و خفیف است که به مرور زمان از بین خواهد رفت. نوزادانی که گروه خونی متفاوتی نسبت به مادرانشان دارند، احتمال ابتلا به زردی در آنها بالاست، چرا که در این شرایط، تجزیه و شکستن سلولها بیشتر رخ میدهد. با زردی نوزاد، علائم و عوارض عدم درمان آشنا شوید.

آن را با شیر خشک مقایسه کنید تا متوجه شوید که چرا نوزادی که از شیر مادر تغذیه می کند بیشتر در معرض خطر است. بنابراین بیشتر دچار بیماری هایی می شوند که ناشی از طبع گرم هستند. ممکن است در این نوزادان بیشتر هم شود، البته در بین روزهای چهارم تا هفتم بعد از تولد دیده می شود. با توجه به روزهایی که از تولد نوزاد میگذرد سطح بیلی روبین خون و شدت آن اندازه گیری میشود. در طب سنتی، علت زردی افزایش یافتن سطح صفرا می باشد. پزشک تصمیم می گیرد که آیا سطح بیلی روبین خون را با معاینه بررسی کند یا خیر و شما را در مورد پیگیری ها راهنمایی می کند. در سایر کودکان مبتلا با شدت های بیشتر،زمان درمان قطعی زردی نوزاد با توجه به علل ایجادو سن نوزاد متفاوت است.بیش از 30 سال است که از قتوتراپی برای درمان زردی قطعی نوزاد در بیمارستان ها استفاده می شود. اگر بدن نوزاد بیش از حد گرم شد، پوشش را از اطراف چراغ ها بردارید. زردی از جمله بیماری هایی می باشد که در نوزادان تازه متولد شده دیده می شود. زردی نوزاد یک بیماری شایع است ، به ویژه در نوزادانی که قبل از ۳۸ هفته بارداری متولد می شوند (نوزادان نارس) و برخی از نوزادان شیرده. This a​rticle h as  been do ne by G​SA Con tent ​Ge nera tor DEMO.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *