8 تأیید شده اجاره دستگاه زردی نوزاد روش‌ها

آمپول فشار در زایمان یا پیتوسین چیست؟ علل به وجود آمدن زردی در نوزادان چیست؟ در بعضی از نوزادان ، یک بیماری زمینه ای ممکن است باعث زردی نوزاد شود. برای درمان زردی اطفال می توان از دستگاه فتوتراپی استفاده کرد. فراموش نکنیم که ۸۵ تا ۹۰ درصد تولدها میتواند به صورت طبیعی و بدون هرگونه خطری برای مادر و جنین انجام شود. برخی از علائم هشداردهنده ای که والدین اغلب متوجه آن می شوند عبارتند از: ترشح بیش از حد آب دهان، سفتی، تون عضلانی غیر یکسان و چشم های دارای انحراف. انواع مختلفی از فتوتراپی وجود دارد و همچنین تکنیک مورد استفاده توسط پزشک به عارضه ای که قرار است تحت درمان قرار گیرد بستگی دارد. اصولاً پارگی مصنوعی کیسه آب توسط این آمپول انجام میشود که خود باعث خطرهایی همچون بیرون زدگی بند ناف (۵۰ درصد) و افزایش میزان عفونت پس از زایمان خواهد شد. از آنجایی که این یک اختلال عصبی است که سیستم عضلانی را تحت تاثیر قرار می دهد، بسیاری از علائم قابل توجه تا زمانی که کودک کنترل بیشتری بر بدن خود پیدا نکند، آشکار نمی شوند. This art᠎icle w​as wri​tten by G SA Con​tent Gener​ator  Dem​ov ersion!

پیتوسین میتواند باعث شود که انقباضات شما نسبت به مواردی که به طور طبیعی آغاز میشود، قویتر و سریعتر باشند. یکی از ابزارهایی که پزشکان برای شروع سریعتر روند زایمان و سرعت بخشیدن به آن استفاده میکند، آمپول فشار در زایمان یا پیتوسین است. نور، شکل و ساختمان مولکول بیلیروبین را بنحوی تغییر میدهد که مولکولهای حاصل، میتوانند با وجود نارسایی کونژوکاسیون دفع شوند. این امر با تحریک حرکات روده باعث از بین رفتن بیلی روبین اضافی در بدن می شود و کمک می کند تا این آنزیم به شکل مدفوع زرد رنگ (مایل به قهوه ای) دفع شود. در صورتی که بیلیروبین خون مرتبا در حال بالا رفتن است و روش های درمان خانگی زردی نوزاد کارساز نبود و رنگ سفیدی چشم نوزاد مایل به زرد شده، حتما در این رابطه با پزشک اطفال مشورت کنید و از آن غفلت نکنید. تجمع این رنگدانه باعث زردی نوزاد می گردد. Th᠎is content was created by GSA C onte nt Generat᠎or DEMO᠎.

مدفوعی که کاملا نرم و به رنگ خاکی است، نشان از سلامت نوزاد دارد؛ اما باید نگران مدفوعهای قرمز یا سفید باشید. در طی چند ماه بعد، ممکن است متوجه شوید که فرزندتان نقاط عطف رشد خود را طی نکرده است، مانند بالا بردن سر یا لبخند زدن. میزان سزارین در مادرانی که اولین زایمان خود را به دلخواه و در تاریخ معین به صورت مصنوعی با اینداکشن خاتمه میدهند، بیش از دو برابر است. این بدان معنی است که شما باید یک کمربند مانیتور جنین بپوشید که میتواند حرکت شما را محدود کرده و تغییر وضعیتها در حین زایمان را دشوار کند. برای این منظور پزشک سرنگی را با پوست زیرین ناف هدایت کرده و به طور مستقیم نمونه ادرار را از مثانه جمعآوری میکند. بنابراین، هم شما و هم جنین باید به طور مداوم تحت نظارت قرار بگیرید. در حالی که پیتوسین را دریافت میکنید، تیم پزشکی، شما و جنین را از نزدیک تحت نظارت قرار میدهد تا ببیند که چگونه با فشار زایمان برخورد میکنید. شیرخشت صمغ درختی است که در بعضی نواحی می روید، طول این درخت تا سه متر می رسد و از چوب آن عصا درست می کنند. به علاوه، سری این دستگاه از جنس پلاستیک و قابل تعویض بوده و بنابراین احتمال آلودگی های پوستی و در پی آن عفونت به حداقل می رسد.

عرق خار مریم را به برنامه روزانه خود اضافه کنید. زنانی که در بارداری قبلی خود توسط اینداکشن زایمان طبیعی داشتهاند، در بارداری فعلی شانس سزارین آنها ۵ برابر بیشتر از مادرانی است که در زایمان قبلی اینداکشن نشدند. این آمپول یک داروی قوی است که اغلب میتواند انقباضات را در کمتر از زمان معمول شروع کند. غالباً این آمپول در مدت ۳۰ دقیقه انقباضات را شروع خواهد کرد. یا برای تسریع زایمان در طولانی مدت از اکسی توسین استفاده کردند. برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در شهرهای استان خراسان شمالی از جمله بجنورد ، جاجرم ، شیروان ، آشخانه ، مشهد و … اگر نوزاد تازه متولد شده ای دارید که از زردی رنج می برد، اضافه کردن ویتامین D به رژیم غذایی، یا از طریق غذاهایی که می خورید یا از طریق مکمل را در نظر بگیرید. به طور کلی عوارض اکسی توسین شامل تحریک انقباضهای رحمی که به سزارین بیشتر، فیتال دیسترس (زجر جنینی) منجر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *