8 سوال |ضروری است|خوب است|ارزش دارد|که باید|می‌توانی|باید|شاید بخواهید|باید|باید|می‌خواهید|می‌خواهید} درباره اجاره دستگاه زردی نوزاد بپرسید

زردی فقط محدود به صورت نوزاد باشد، یعنی سطح بیلی روبین بین 5 تا 7 میلی گرم در دسی لیتر است. و در نهایت، اگر تمام بدن نوزاد زرد شده باشد، یعنی اینکه عدد بیلی روبین 25 میلی گرم در دسی لیتر است. اگر کودک شما دارای پوست یا چشم زرد و پوستی کم رنگ یا کم رنگ تیره (زرد یا قهوه ای) است ، نیاز به آزمایش خون ویژه دارد ، بنابراین در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید. وقت والدین تلف نمیشود. البته این نکته مهم را به یاد داشته باشید که این روش تقریبی بوده و به دلیل عواملی همچون خطای چشمی، میزان تجربه والدین و همچنین نور محیطی ممکن است با اشتباه همراه باشد. یافتههای این مطالعه شهریورماه سال جاری، به صورت مقاله علمی با عنوان «مقایسه تاثیر رفلکسولوژی و ماساژ میزان بیلی روبین سرمی نوزادان مبتلا به هیپربیلیروبینمی تحت درمان با فتوتراپی: یک کارآزمایی بالینی تصادفی شده» درمجله دانشگاه علوم پزشکی مازندران منتشر شده است.

​Th is post was ​done  by G​SA C᠎ontent Gen᠎er᠎at or  Demov ersi on.

در ادامه مطلب به نحوه درمان زردی نوزاد با اجاره دستگاه زردی می پردازیم. زردی یک مشکل شایع در بین نوزادان است، معمولاً در عرض یک تا دو هفته برطرف میشود. نکته ای که باید به آن توجه داشت در مدت زمان فتوتراپی نوزاد ممکن است دچار کم آبی شود که این نقص باید با شیردهی مکرر مادر به نوزاد و یا استفاده از مکمل های مورد نیاز بسته به تجویز پزشک برطرف شود. در زیر چند روش طبیعی برای کنترل کردن سطح بیلی روبین در بدنتان وجود دارد که می توانید با استفاده از آن به راحتی در خانه با یرقان مبارزه کنید … به شما این اطمینان را میدهیم که با دستگاههای مدرن شرکت زردی کلینیک، زردی نوزاد شما به طور کامل درمان خواهد شد. اگر نوزاد شما نارس متولد شوده باشد یا فقط از شیر مادر تغذیه کرده باشد، زردی نوزاد ممکن است بیش از 2 هفته طول بکشد. زردی نوزاد شما ممکن است عوارض دیگری نیز داشته باشد که حتی در اینترنت نیز در مورد آن اطلاعی یافت نشود، این موارد را با پزشک در میان بگذارید. This da᠎ta has be en writt en wi᠎th ᠎GS A Co nten​t Genera to r  DEMO !

در حال حاضر، یکی از روش های مرسوم برای کنترل زردی، گرفتن تست از کف پا است که در طی آن پزشک یا پرستار، در ابتدا کف پای دلبند شما را کمی ماساژ می دهد تا گرم شود، سپس ناحیه پاشنه پا را ضدعفونی کرده و با زدن سوزنی مخصوص و بسیار ظریف به کف پا، چند قطره خون از آن می گیرد. هستید میتوانید با اجاره دستگاه زردی در شرق تهران از خدمات سایت و مرکز زردی کلینیک استفاده کنید. اگر ساکن شرق تهران هستید و نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران دارید، میتوانند با استفاده از خدمات زردی کلینیک، انواع دستگاه زردی معتبر را تهیه و اجاره کنند. به آرامی روی پوست را فشار دهید، اگر در ناحیه فشرده شده، قسمت زرد رنگ ایجاد شد، قبل از هر اقدامی با پزشک مشورت کنید. ایکتر، زردی یا یرقان در واقع پروسه زرد شدن پوست نوزاد در اثر بالا بودن سطح بیلیروبین در خون میباشد. مدت زمان درمان زردی در نوزادان بسیار کوتاه خواهد شد. قبل از انجام تست بیلی روبین برای تشخیص و درمان زردی نوزادی با پزشک مشورت کنید تا ببینید آیا باید خوردن داروها متوقف شوند یا دارو را می توان ادامه داد. با اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد تماماً دیجیتال و استاندارد با لامپ های فیلیپس آلمانی نوزاد خود را بدور از بیماریهای عفونی بیمارستان و باهزینه کمتر در کنار مادر درمان نمایید.دارای مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی و بهداشت.

هیچ راه واقعی و قطعی برای جلوگیری از زردی نوزاد وجود ندارد. هیچ دستورالعمل خاصی یا زمان معینی برای قطع درمان وجود ندارد. از جمله مسائل و امراض شایع پس از تولد نوزاد است و به طور معمول اگر روند درمان درستی طی شود، هیچ مشکلی برای نوزادتان ایجاد نخواهد کرد. هنگامی که به وجود زردی مشکوک می شوید و یا وقتی که زردی نوزادی به اثبات می رسد و باید تغییرات آن را پیگیری کنید، لازم است تا آزمایشات تشخیصی دقیق برای ارزیابی سطح بیلی روبین انجام شوند. توکلی اضافه کرد: اگر زردی به اندازه خطرناکی برسد و برای درمان آن به سوی پزشک متخصص ارجاع نشود، عوارضی دائمی و خطرناک در فرد به همراه دارد. برای درمان کامل زردی نوزاد دلبندتان ما طلاییترین راه حلها را به شما ارائه خواهیم داد. دستگاه زردی را بیش از حد به بدن کودک نزدیک نکنید زیرا برای نوزاد مضر میباشد. علایم شایع در طی بارداری: کاهش رشد جنین کاهش حرکت جنین پس از تولد: رنگپریدگی یرقان (زردی چشمها و پوست) که در طی 24 ساعت اول پس از تولد بروز می کند. توجه داشته باشید که دستگاه فتوتراپی باید به راحتی نصب شود و بدون مشکل کار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *