9 آسان روش‌ها {شما می‌توانید|شما ممکن است|شما احتمالاً می‌توانید|می‌توانید اجاره دستگاه زردی نوزاد را به موفقیت {Turn|Flip} کنید

آملا سرشار از ویتامین C و سایر مواد مغذی ضروری بدن است که به مبارزه با زردی کمک می کند. زردی شدیدتر ممکن است به سایر روش های درمانی نیاز داشته باشد. نیاز به تعویض خون یا ایمونوگلوبولین، پروتئینی در خون که سطح آنتی بادی را کاهش می دهد نادر است اما ممکن است در موارد شدید توصیه شود. این نوع زردی گاهی تا 12 هفته طول میکشد، اما بهندرت در نوزادان سالم و شیرخوار عارضه ایجاد میکند. اثر درمانی فتوتراپی بستگی به انرژی نور لامپ ( طول امواج نور ) ، فاصله ی بین لامپ و نوزاد و بالاخره زمانی که پوست در معرض نور قرار می گیرد، دارد. وي گفت: بيماري زردي نوزاد اگر به موقع درمان شود و والدين بخواهند با اين جور مطالب خرافي نوزاد را درمان كنند بايد در آينده منتظر كاهش ضريب هوشي نوزادان خود باشند. از هر کدام گزانگبین و ترنجبین مقدار ۱۰۰ گرم و شیرخشت ۱۰ گرم تهیه و با یک ظرف ۴ لیتری عرق بید یا بیدکاسنی مخلوط و سپس با پارچه ای نازک صاف کنید زیرا موارد ذکر شده به همراه چوبهای کوچکی هستند که با عمل حل کردن آنها در آب قادر به جدا سازی خواهید بود در ضمن مایع بدست آمده دارای طعمی شیرین بوده و دارای خواص درمانی معجزه آسایی برای درمان زردی نوزاد و همچنین باعث ازدیاد شیر مادر خواهد شد .ترکیب بدست آمده را در یخچال نگهداری کنید و روزانه در صورتی که تمایل به مصرف مایعات داشتید از این مخلوط استفاده کنید .

 This data was created wi​th GSA Conte᠎nt Generator Demov᠎er sion!

بهترین و قطعی ترین راه برای درمان زردی نوزاد استفاده از دستگاه فتوتراپی است و زمانی که شما نوزاد خود را درب منزل اجاره دستگاه زردی نوزاد درمان میکنید دیگر خیالتان از بابت عوارض خطرناکی که میتواند عدم درمان زردی نوزاد در پی داشته باشد آسوده خواهد بود. حتی اگر هوا ابری باشد، کودک هنوز هم می تواند از نور طبیعی بهره مند شود، بنابراین پرده ها را کنار زده و نور را به داخل خانه راه دهید! در این مقاله راه کارهایی را به شما توصیه می کنیم تا عادات تغذیه ای فرزندتان را بهبود ببخشید. بدین ترتیب که قبل از این که مقدار بیلی روبین به حدی برسد که بر مغز کودک اثر مخرب داشته باشد ، پزشک ، نوزاد را در بیمارستان در دستگاه فتوتراپی در معرض نور لامپ فلورسانس قرار می دهد. ، اندازه، ویژگی و کارکرد انواع دستگاه زردی نوزاد متفاوت بوده و دستگاه فتوتراپی زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه هستند.

آیا میتوان از زردی نوزاد پیشگیری کرد؟ آیا میدانید چه ضربه مهلک و شدید روانی به این بچه بیگناه وارد می شود و آیا میدانید عواقب شوم این صدمات روحی تا آخر عمر از او یک انسان با صدمات روحی و روانی از بدو تولد می سازد. آیا قطره بیلی ناستر جهت زردی ارزشی دارد؟ آزمایشات لازم جهت رد نمودن عامل پاتولوژیک زردی انجام گرفت. در موارد متوسط تا شدید، ممکن است به دستگاه فتوتراپی – چراغ های ویژه ای که مشابه نور طیف آبی نور خورشید هستند برای کمک به تجزیه بیلی روبین اضافی عمل می کنند – لازم باشد. در این نورافکن های فتوتراپی معمولاً چراغ هالوژن با ۱۵۰ watt و ۲۱ V به همراه یک بازتابنده با پوشش مخصوص که طول موج مادون قرمز را جذب می کند ، قرار دارند. 6 دیدگاه در “زردی نوزاد چقدر طول میکشد و از کجا بفهمیم که خوب شده است؟ چطور ممکن است که تمام بیلی روبین که به صورت محلول در خون نوزاد در تمام اندام هایش جریان دارد از طریق ۲ قطره خون از پشت لاله گوش دفع شود. در منزل میتوان دوره درمان را تا دفع کامل زردی زیر نظر داشت . کلیه افراد بشر در شرایط عادی از بدو تولد تا پایان سن رشد برای تامین رشد و نمو و سلامتی بدنی و روحی بیش از سنین دیگر احتیاج مبرم به انواع مواد غذائی، ویتامین ها، املاح ، آنزیم ها و غیره دارند تا رشد اندام ها و ارگانها و استخوانها و اعصاب و روان به طور کامل و صحیح صورت گیرد.

فتوتراپی در شرایط یکسان برای تمام نوزادان انجام شد. وي گفت: تقريباً در تمام اين نوزادان هيچ بيماري زمينهاي وجود ندارد و علت بروز آن تنها اين است كه كبد و دستگاه گوارش كودك در حال تطابق يافتن با زندگي خارج رحمي است. برای این کار می توانید دستگاه های فیزیوتراپی که دارای لامپ های مخصوصی است را از مراکز مربوطه اجاره کنید. زردی نوزادی، یکی از شایع ترین بیماریهای دوره نوزادی است که با مشکلات تشخیصی و درمانی همراه بوده و دارای علل زیادی است. مجددا تاکید میگردد والدین عزیز از دادن قرص فنوباربیتال حتما اجتناب کرده و از روشهای درمانی مناسب و تایید شده استفاده نمایند تا فرزندی سالم و شاداب داشته باشند چرا که عوارض آن میتواند بسیار خطرناک باشد. با پزشک صحبت کنید تا یک برنامه درمانی مناسب برای کودک ارائه کند و مطمئن شوید که به نوزاد تازه متولد شده خود تغذیه کافی می دهید. اگر هوا این اجازه را می دهد، به پیاده روی بروید و اجازه دهید که آفتاب به پوست کودک شما برسد (فقط مطمئن شوید که نوزاد بیش از حد گرم نشود یا دچار آفتاب سوختگی نشود!). Th is a rt icle was do ne by GSA Content G᠎ener at᠎or Dem ov ersion.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *