The Des of Life درمان زردی نوزاد And نکاتی در مورد چگونگی دوری از آن

غذایی كه مادر از آن استفاده میكند، بهطور مستقیم در شیر او ترشح میشود و نوزاد از شیری كه حاوی انواع و اقسام مواد است، استفاده میكند. با توجه به اینکه زردی فقط یکبار برای نوزاد اتفاق میافتد و پس از درمان زردی نوزادتان دیگر قابل استفاده نیست پس خرید دستگاه فتوتراپی با توجه به قیمت اولیه بالایی که دارد اصلا توجیه اقتصادی ندارد و به صرفه نیست. به یاد داشته باشید که هر انسان با دیگری فرق دارد و این پزشک نزاد شما است که تشخیص میدهد چه درمانی برای او در نظر گرفته شود. عملکرد این دستگاه ( چه در منزل و چه در بیمارستان ) تنها کاهش زردی نوزاد است و در پایین نگهداشتن زردی بعد از پایان فتوتراپی تاثیری ندارد. نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که در زمینه زردی کودک دلبندتان مشاور اعظم و تنها کسی که حرف او باید به عنوان مرجع در نظر گرفته شود، پزشک نوزاد شما است. امروزه با پیشرفت روزافزون علم پزشکی نه تنها واکسن های متعد، قرص و آمپول ها، سرم ها و روی هم رفته داروهای متعدد از هر شکل به کمک آدمی شتافته بلکه با پیشرفت توامان علم پزشکی همراه با علم مهندسی رشته ای خاص به نام تجهیزات پزشکی هم منشعب شده و در درمان بسیاری از بیماری ها به کمک انسان شتافته.

در حقیقت زردی نوزاد ابدا مسئله ترسناکی نیست، اما دلیل این ترس می تواند این باشد که این موضوع در گذشته ای نه چندان دور شاید نیم قرن پیش به آنطرف واقعا ترسناک بوده. یکی از همین بیماری هایی که نه با قرص و دارو بلکه با کمک تجهیزات پزشکی به راحتی قابل درمان است، زردی نوزاد است. فتوتراپی نوزادان روشی است که امروزه در درمان زردی نوزاد به کار می رود. میتوان یك گرم از این ماده را در یك استكان آب داغ حل كرد و به مدت سه روز با قاشق چایخوری به نوزاد خوراند. چطور میتوان به میزان زردی نوزاد پی برد؟ خطرناک بودن یرقان نوزاد و ایجاد عوارض خطرناک بستگی به میزان درجه یا همان اندازه سطح بیلی روبین خون، سن و وزن نوزاد و اینکه به صورت طبیعی یا سزارین متولد شود دارد. بله، در اکثر ساعات شبانه روز با توجه به میزان تقاضا برای اجاره تجهیزات پزشکی و موجودی دستگاه مورد نظر شما امکان ارسال درب منزل در تمامی مناطق تهران و یا امکان اجاره تجهیزات پزشکی حضوری نیز وجود دارد. بسیاری از والدین از پزشک خود در رابطه با مدفوع سبز نوزاد سه ماهه یا علت سبز شدن مدفوع نوزاد شش ماهۀ خود سوال میکنند.  This has  been c re᠎at​ed ​wi th GSA C​ontent  Gene᠎ra᠎to r DEMO .

زیرا فتوتراپی غالبا در رابطه با همین زردی فیزیولوژیک نوزادان تجویز می شود و در موارد دیگر پزشک با تشخیص خود راه های دیگری را پیشنهاد میدهد که آنها هم موثر و اثر بخش هستند. در این رابطه می توان از خوراکی های مختلفی استفاده کرد؛ از جمله: آش یا سوپ جو؛ خیار؛ هندوانه؛ آب زرشک طبیعی؛ آب انار ملس طبیعی؛ مرکّبات؛ خرفه یا گشنیز و … یرقان یا زردی (Icterus یا Jaundice) به معنی تغییر رنگ و زرد شدن پوست، صلبیه چشم و غشاهای مخاطی ناشی از بالا رفتن بیلی روبین خون بوده که زردی نوزادی ناشی از بالا رفتن بیلی روبین مستقیم یا غیرمستقیم است. زردی نوزادان ناشی از بالا رفتن سطح بیلیروبین در بدن است. استفاده از مهتابی تقریبا راهی است كه به كاهش طول مدت بستری شدن نوزاد در بیمارستان كمك میكند. حالا اگر از مواد دیرهضم در این دوران كمتر استفاده كند، طبعا میزان بروز زردی نیز كمتر خواهد بود. بعد از انجام آزمایش و تعیین دقیق میزان زردی نوزاد دلبندتان، کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. از روی ظاهر نوزاد و رنگ پوست وی کاملا مشخص خواهد شد که آیا زردی نوزاد بهبود یافته یا اینکه هنوز زردی دارد اما جهت اطمینان بیشتر میتوان 24 ساعت پس از اتمام کار با دستگاه زردی مجددا از نوزاد آزمایش گرفت.

تا چه درجه زردی نیاز به اجاره دستگاه زردی نوزاد وجود دارد؟ چنانچه درجه زردی نوزاد در بدو تولد 5 بیلیروبین باشد نیاز به درمان با استفاده از دستگاه دارد ولی عمدتا زردی درنوزادان در چهار روز اول خود را نشان میدهد و چنانچه میزان زردی نوزاد سه یا چهار روزه بالاتر از 8 باشد باید از دستگاه زردی نوزاد استفاده نماید. شرکت نی نی سالم با تجهیز به انواع دستگاه زردی ال ای دی مدرن و پیشرفته بدون نیاز به چشم بند همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا با فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد سه بعدی اتوماتیک با قابلیت تنظیم نور جهت درمان زردی نوزاد در منزل تا 21 درجه بیلی روبین در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور میباشد. عمده دستگاه های زردی نوزاد خانگی میتوانند تا زردی 16 بیلی روبین را درمان نمایند اما دستگاههای فتوتراپی شرکت نی نی سالم با توجه به تجهیز به لامپهای ال ای دی عدسی دار اصل آلمان و تابش نور به صورت سه بعدی و همچنین مکانیزم تنظیم نور قادرند زردی نوزاد تا 21 بیلیروبین را در منزل درمان نمایند. Content was created ​by G SA C ontent Gen er ator​ Dem᠎ov er sion.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *