The Dying اجاره دستگاه زردی نوزاد در پاکدشت And چگونه میتوان دوری از آن

اساسا 80 درصد نوزادان نارس دچار زردی میشود؛ روند بهبودی این نوزادان با سایر نوزادانی که به موقع به دنیا آمدهاند تفاوتی ندارد، تفاوت فقط در درصد کلی ابتلای نوزادن نارس به عارضه زردی است. برای بیشتر نوزادان، این یک عارضۀ موقتی و بیخطر است که خودبهخود یا با درمانهای ساده رفع میشود. زیرا که نوزادان، تازه متولد شده و بدنشان در برابر محیط آلوده بیمارستان ضعیف بوده و ممکن است به بیماری دیگری مبتلا شوند. ⬅️کلیه دستگاه ها تمام اتوماتیک بوده و دارای سنسور تشخیص نوزاد و همچنین مجهز به دماسنج دیجیتال جهت اندازه گیری دمای محیط و بدن نوزاد میباشد. تابش این نور روی پوست بدن نوزاد ، مولوکول­های بیلیروبین خون نوزاد را شکسته و در مراحل پیچیده درمانی باعث می­شود که از مدفوع نوزاد دفع شود. با استفاده از لامپ فتوتراپی، نوزاد با خطرات بالای عمل تعویض خون مواجه نمی گردد و همچنین در اثر خاصیت فتو اکسیداتیو نور لامپ، میزان بالای بیلیروبین خون در نوزادانی که به علت کم کاری کبد قادر به دفع آن نیستند، بیلیروبین به صورت ترکیب محلول در آب درآمده و توسط کبد و کلیه دفع می شود.

᠎Th᠎is c᠎onte nt has  be en gen​erat ed wi th GSA C​ontent  Ge nerator DEMO.

درمان یرقان نوزاد با مقدار بیلیروبین زیر 18 میلی گرم در لیتر انجام می­شود. فتوتراپی ذکر شده برای نوزادانی که بیلیروبین خون آنها بالای 18 میلی گرم در لیتر است مورد استفاده قرار می­گیرد. آمارها نشان داده است که 60درصد نوزادان رسیده، روز دوم یا روز سوم پس از تولد دچار زردی می شوند که پس از یک هفته زردی آنها ناپدید می شود. نوزادانی که گروه خونی آنها با گروه خونی مادر یکی نیست. برای نوزادانی که یرقان دارند والدین می­توانند زیر نظر پزشک در منزل و در کنار مادر کار درمان را انجام دهند. شکل زیر این مدل را نشان می­دهد. دلیل زردی نوزاد این است که خون نوزاد حاوی مقدار زیادی بیلی روبین، رنگدانه های زرد سلول های قرمز خون، می باشد. خطر زردی حاد با حداقل 8 تا 12 مرتبه در روز شیر دادن به نوزاد ی چند روز ابتدای تولد مراقبت خوب از او کمتر میشود. با این حال، در نوزادانی که شیر کافی دریافت نمیکنند، با وجود اینکه مادرانشان شیر کافی تولید نمیکنند، بیشتر دیده میشود (مخصوصاً اگر شیر با تأخیر تولید شود).

استفاده از شیر خشک می تواند به سرعت سطح بیلی روبین را کاهش دهد و در رفع زردی طولانی مدت با سطح بیلی روبین بین 20-25 واحد موثر باشد، اما باید اثرات بلند مدت و کوتاه مدت آن را در نظر گرفت. با مشاهده یک پرستار انگلیسی در سال 1956 تأثیر نور در کاهش بیلی روبین نوزادان شناخته شد.تحقیقات بعدی نشان داد که چگونه انرژی نور توسط مولکول های بیلی روبینی جذب می شوند.پس از تبدیل آن به ایزومر نوری و ایزومر ساختاری به آسانی از طریق ادرار و کبد دفع می شود. شركة مياه اليرموك دفع فواتير. در طول بارداری، کبد مادر، بیلیروبین بدن جنین را دفع میکند. کبد به طور طبیعی، بیلیروبین را از خون خارج میکند و بعد بدن از طریق مدفوع آن را دفع میکند. به طور کلی دستگاه نور درمانی را بسته به نوع کاربرد به دو دسته «بیمارستانی» که معمولاً ثابت است و «خانگی» که قابل حمل است و همچنین بر اساس نوع منبع نور ، به دو دسته «فلورسنت» و «ال ای دی (LED)» تقسیم میشود. فروش این دستگاه برای خریداران به صورت دسته دوم هم امکان پذیر است. بود نیز این کار باید انجام شود اما درصورت مراقبت خب و کافی نیازی نیست.

درجاتی از زردی در نوزادان طبیعی است و قابل پیشگیری نیست. تقریبا بچهای نیست كه با زردی بهدنیا بیاید. با بالا رفتن درجه بیلی روبین در بدن، زردی در سینه، پشت و شکم نوزاد بروز میکند. پس از تولد، مدتی طول میکشد تا کبد نوزاد کار خودش را شروع کند. شکل زیر این نمونه از دستگاه فتوتراپی را نشان می­دهد. در این مطلب قصد داریم شما را با قیمت دستگاه فتوتراپی آشنا کنیم. شرکت خدماتی و درمانی ” پرتو نوزاد پارس” بزرگترین و گسترده ترین مرکز ارائه خدمات تخصصی فتوتراپی استاندارد خانگی در ایران، با دستگاه استاندارد خانگی فتوتراپی نوزاد دلبندتان را در منزل شما و در کنار مادر درمان می نماید . مرکز درمان در منزل ” فتونوزاد پارس ” دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی با دستگاه استاندارد خانگیفتو تراپی نوزاد دلبندتان را در منزل شما ودر کنار مادر درمان می نماید. دارای 4 عدد لامپ ال ای دی با طول موج مؤثر بر یرقان نوزادان است. 1. زیر دستگاه یک تشک پنبه ای نازک یاملحفه پارچه ای بیندازید. طبق این نیاز شرکت­های تولید کننده این دستگاه به فکر راهی برای اجاره دادن این دستگاه نیز افتاده اند و آن را به صورت اجاره ای به بیماران تحویل داده و هزینه اجاره را دریافت می­کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *