The Idiot’s Guide To اجاره دستگاه زردی نوزاد توضیح داده شد

جفت عضوی است که در طول بارداری برای غذا دادن به نوزاد رشد میکند. برای دادن شیرخشک بیشتر به نوزادتان حتما با پزشک مشورت کنید. این مهتابی ها بدلیل ضرر برای چشم انسان، کارآیی دیگری غیر از فتوتراپی ندارند. سفیدی چشم کودک شما زرد است. واین آرمایشات از آزمایش غربالگری در اوایل تولد در ۵روزگی ڪه بهداشت انجام میدهد ڪاملا متفاوت است. ✴️چنانچه زردی در نوزدد بیش از د و هفته اد امه داشت دیگر زردی فیزیولوژیڪ (طبیعی)نیست به آن زردی طود ڪشیده یا prolong icter میگویند .وباید حتما علت آن بررسی شود ڪه از طریق انجام آزمایش خون وادرار مشخص میشود. معمولا نیاز به درمان خاصی نیست. گاهیاوقات برای نوزادانی که سطح بیلیروبین در بدنشان بسیار بالاست از نورهای آبی خاصی استفاده میشود که به آن فوتوتراپی میگویند. فقط به او پوشک پوشانده و عینک خاص هم برای محافظت از چشمهایش به او میزنند. اطلاعات حاصله، با نرمافزار آماری SPSS ویرایش دهم و با استفاده از آزمون c2 مورد تجزیه و تحلیل آماری قرار گرفتند. با یک تماس تجهیزات و لوازم پزشکی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب درب منزل تحویل بگیرید.

با یک تماس می توانید علاوه بر مشاوره جهت خرید و اجاره تجهیزات با کارشناسان و پرستاران خبره ما، تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را سفارش دهید. دستگاه های زردی نوزاد (فتوتراپی) معمولی با لامپ های سفید و آبی و آبی-سبز فلورسنت و هالوژن و LE، امروزه جهت درمان زردی ساخته شده اند. پزشک در طول درمان به نوزاد پوشک و نوعی عینک محافظ چشم میپوشاند. در فتوتراپی معمولی نوزاد را زیر لامپ هالوژن یا فلورسنت قرار می دهند و چشم های او را می پوشانند. در نوزادان با پوست تیره، تشخیص زردی سخت است و پزشکان در این موارد با معاینه سفیده چشم ، کف دست وشانه متوجه بیماری نوزاد می شوند.نوزادانی که گروه خونی متفاوتی نسبت به مادرانشان دارند، احتمال ابتلا به زردی در آنها بالاست، چرا که در این شرایط، تجزیه و شکستن سلولها بیشتر رخ میدهد. زردی موجب زرد شدن رنگ پوست میشود. این دستگاه به گونهای عمل میکند که بیلی روبین تجمع یافته در زیر پوست نوزاد در اثر تابش نور بدن نوزاد تجزیه میشود و زمانی که بیلی روبین توسط دستگاه فتوتراپی تجزیه میشود، از طریق ادرار و مدفوع دفع میشود.

کبد به شکستن و تجزیه این ماده کمک میکند تا بتواند از طریق مدفوع دفع شود. تغذیه منظم (تا 12 مرتبه در روز) موجب تحریک بیشتر عمل دفع شده و این مسئله بیلیروبین را از طریق مدفوع از بدن خارج میکند. جالب است بدانید: با استفاده از بیلی چک هیچ نیازی به خونگیری ندارید و هیچ خطری نوزادتان را تهدید نخواهد کرد. • میبایست نوردرمانی را روی پوست نوزاد نگه دارید و هر 2 یا 3 ساعت یکبار (10 تا 12 مرتبه در روز) به نوزادتان شیر بدهید. • از شما خواسته میشود تعداد پوشکهای خیس یا کثیف نوزادتان را بشمارید. به صورتی که اگر غلظت بیلیروبین در نوزاد از میزان مشخصشده در خط قرمز بالاتر رفته و برای ساعتها و روزها در آن حد باقی بماند، شدیدترین عوارض زردی در نوزاد که فلج مغزی است، بوجودخواهد آمد. در فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد، پوست نوزاد را در معرض نور با طول موج nm 520-400 قرار می دهند. نظارت بر عملکرد قلب: که به آن ECG یا EKG نیز گفته میشود شامل پدهای چسبی است که روی پوست نوزاد قرار داده میشود تا فعالیتهای الکتریکی قلب او را ثبت کند. نوزاد را به آرامی داخل این محلول قرار داده و سعی کنید این محلول کل سطح بدنش را پوشش دهد.

وقتی جنین در رحم مادر رشد میکند، جفت بیلیروبین را از بدن نوزاد بیرون میکشد. • زردی شیرخوارگی که معمولا طی هفته اول تولد در نوزادانی که از شیر مادر تغذیه میکنند ایجاد میشود، مخصوصا در نوزادانی که نگهداری خوبی از آنها نمیشود یا آمدن شیر مادر کند است. زردی شیر مادر با زردی شیرخوارگی متفاوت است. دقت کنید که نوزاد را به خوبی با شیر مادر یا شیرخشک تغذیه کنید. اجاره دستگاه زردی نوزاد و فتوتراپی خانگی برای رفع و درمان زردی نوزاد سریع و آسان هست، ارائه خدمات فتوتراپی در شرکت زردایران بصورت تمام وقت، شبانه روزی با تکیه بر تجربه و تخصص چندین ساله، ساخت دستگاه فتوتراپی را با بالاترین کیفیت انجام می دهیم.بهترین خدمات فتوتراپی و درمان زردی نوزاد در منزل را با ما تجربه کنید.برای دیدن فیلم آموزشی معرفی و کاربرد دستگاه زردی نوزاد، روی نمایش فیلم کلیک نمایید. به ندرت برای تغذیه نوزاد از سرم استفاده میشود. شیرخشت صمغ درختی است که در بعضی نواحی می روید، طول این درخت تا سه متر می رسد و از چوب آن عصا درست می کنند. بیلیروبین ماده زردرنگی است که بدن در زمان جایگزین کردن گلوبولهای قرمز قدیمی، تولید میکند. اگر فرزندتان دچار مشکلی شود که طی آن تعداد گلوبولهای قرمز خون که باید در بدن جایگزین شوند افزایش یابد، زردی حاد ممکن است اتفاق بیفتد. ​Da ta was c re​at᠎ed with GSA​ C᠎ontent  G ener​ator DE᠎MO​!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *