The New Angle on اجاره دستگاه زردی نوزاد تازه منتشر شد

در اغلب مواقع گلبولهای قرمز تجزیه شده، بیلیروبین را در کبد ایجاد کرده و سپس از مدفوع خارج میشود. زردی ابتدا از سر شروع میشود و سپس به سینه، معده، دست و پا گسترش پیدا میکند. برای پیدا کردن روش های درمان زردی کودک در خانه، با توصیه های ما در دکتر چک همراه باشید… ۲٫مناسب .یعنی زردی تا حد قابل اطمینانی کاهش یابد تا احتمال بالا رفتن مجدد تا رسیدن به حد شروع درمان کمتر شود۳٫ایده آل .یعنی باز هم کاهش بیشتر در میزان زردی و حداقل احتمال عود ( گرچه باید بخاطر داشته باشید که هرگز احتمال نیاز به درمان مجدد صفر نمیشود ) اینکه کدام گزینه را انتخاب میکنید تا حدی به ملاحظات اقتصادی بستگی خواهد داشت ، ولی در هر حال لازم است بعد از پایان مدت اعلام شده مجددا میزان زردی چک شود و پس از آن هم همچنان به ظاهر کودک از نظر احتمال عود زردی دقت شود. چگونه از بیلی چک برای تشخیص زردی نوزاد استفاده کنیم؟ ما به صورت مداوم شرایط نوزاد شما را بررسی می کنیم و با توجه به شرایط به شما مشاوره داده و شما را راهنمایی می کنیم. ​Th is a rticle h​as  be en done wi​th G᠎SA Con tent Gener᠎ator ᠎DE MO.

شرکت زردین بر پیش از اجاره دستگاه زردی نوزاد ابتدا تمامی نقص ها و عیوب دستگاه را برطرف نموده و لامپ فتوتراپی را از نظر کارایی و طول عمر مورد بررسی قرار می دهد زیرا در صورتی که عمر مفید لامپ فتوتراپی به پایان رسیده باشد کارایی لازم را ندارد و تنها منجر به اتلاف زمان درمان می شود. پزشکان برای تشخیص زردی ابتدا به معاینه فیزیکی و بررسی علائم می پردازند. تشخیص زردی در نوزادان توسط پزشک چگونه است؟ به گفته این پژوهشگران نرمافزاری که روی تلفن همراه نصب شده، این اطلاعات را به یک پایگاه داده ارسال میکند و در چند دقیقه وجود زردی در نوزاد را تشخیص میدهد. در موارد ناسازگاری ارهاش RH یا گروههای خونی ABO، ممکن است نوزاد به ایمونوگلوبولین وریدی یا IVIG احتیاج داشته باشد؛ ایمونوگلوبولین پروتئینی در خون است که سطح آنتی بادیهای مادر را که به گلبول های قرمز نوزاد حمله میکنند کاهش میدهد. در موارد بسیار شدید، ممکن است نیاز به تعویض خون باشد که در آن نوزاد مقادیر کمی خون از اهداکننده یا بانک خون دریافت میکند. در این نوع درمان با استفاده از اشعه نور، درمان را شروع میکنند، نوزاد در زیر یک چراغ مخصوص قرار میگیرد و طی فرایندی که انجام میشود، نوزاد دفع بیلیروبین را انجام میدهد.

و تمام اشعه های مضر کاملا حذف گردیده … دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد با تولید و تابش اشعه فرابنفش یا التراویولت با طول موج درمانی باعث می شود زردی نوزاد کنترل شده و کاهش یابد . در طول درمان شیراز درمان یک مشاور از مجموع در اختیار شما قرار می دهد که به صورت شبانه روزی پاسخگو سوالات شما هستند. زمانی که شما نسبت به اجاره دستگاه زردی نوزاد اقدام می کنید ، نوزاد شما در منزل و درکنار خود شما مورد درمان قرار می گیرد. ناسازگاری ABO- زمانی که مادر و نوزاد گروه خونی متفاوتی دارند، آنتی بادیهای مادر به گلبول قرمز نوزاد حمله میکند. تابش نور در این دستگاه از هر سه طرف بوده و اتلاف انرژی به صفر رسیده که باعث می شود نوزاد صد در صد نور ساطح شده را جذب نماید . برای فتوتراپی ، بهترین طیفی که بیشترین جذب را دارد و معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد ، بین nm 420-470 است که طیف آبی است. بالعکس بیمارستان که بعضا مادر و نوزاد از هم دور هستند .

Conte nt was creat ed with the he lp of GSA Con᠎tent G ener᠎ator DEMO​.

و بعد از استراحت نوزاد و قرار گیری مجدد دستگاه بر روی نوزاد، دستگاه به صورت خودکار روشن شده و دور بعدی نور گیری آغاز می گردد . و زمان قرار گیری نوزاد در زیر دستگاه و مدت استراحت نوزاد قابل برنامه ریزی می باشد..به این صورت که دستگاه بعد از مدت زمان مشخص شده در هر بار نورگیری به طور خودکار خاموش شده و به خانواده اعلام می کند که دستگاه را جهت شیر خوردن و استراحت از روی نوزاد جا به جا نمایند . پزشک توصیه میکند برای نوزادی که زردی دارد، شیر مادر به مدت ۲۴ ساعت قطع شود و با شیرخشک او را تغذیه کرد و پس از این مدت دوباره نوزاد را با شیر مادر تغذیه کرد. پس از تولد هموگلوبین قدیمی بهسرعت تجزیه میشود، سرعت این فرایند بیشتر از حد طبیعیست که باید توسط کبد از طریق جریان خون برای دفع به روده فرستاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *