The Ultimate Secret Of اجاره دستگاه زردی نوزاد در کرج

وقتی کسی به یرقان فکر میکند، اولین چیزی که به ذهن میرسد نوزادانی است که با پوستی زرد رنگ متولد میشوند. یک رنگ زرد کم رنگ هم نشون میده که یک نوزاد دارای زردی است، اما ممکن است برای تشخیص شدت زردی، به پزشک مراجعه کنید. این لامپ با تابش نور طیف آبی به پوست نوزاد، میزان بیلی روبین موجود در خون نوزاد را کاهش داده و با تجزیه آن در ادرار یا صفرا، آن را از بدن نوزاد خارج میکند. این مدل لامپ باید بتواند نور آبی رنگی داشته باشد تا به درمان زردی کمک کند. علیزاده با اشاره به اینکه ایکتر (زردی) یکی از مشکلات شایع در دوران نوزادی به شمار میرود، اظهار کرد: استفاده از دستگاه فتوتراپی و تابش نور مهتابی از جمله روشهای سنتی درمان این بیماری به شمار میرود. اغلب این اتفاق به کمک برخی روشهای خانگی قابل درمان خواهد بود. تست پوستی به کمک وسیله ای به نام بیلی روبینومتر که بازتاب نور خاصی از سطح پوست را می سنجد. رعایت این موارد به نوزاد کمک می کند تا در طول جلسه گرم بماند. کاهش اشتها، خونریزی بینی، خار ، کاهش وزن، تورم شکم، تیرگی پوست و استفراغ از علائم رایج این نوع بیماری است.

زردی نوزادان یکی از شایع ترین بیماری هاییست که در ۸۰ درصد کودکان به دلیل شرایط طبیعی پیش می آید و با درمان های خانگی رفع می شود. خطر زردی جدی نیز اغلب با تغذیه کودک برای 8 تا 10 مرتبه در روز در طی چند روز اول تولد او، و شناسایی دقیق کودکان در معرض خطر زیاد می تواند کاهش پیدا کند. نژاد: مطالعات نشان می دهد که نوزادان از، اصل و نسب آسیای شرقی بیشتر در معرض خطر ابتلا به يرقان يا زردی هستند. به ندرت، سطح بالای غیرعادی بیلی روبین خون می تواند نوزاد تازه متولد شده را در معرض خطر آسیب مغزی قرار دهد، به ویژه در صورت وجود برخی عوامل خطرزا برای زردی شدید. به ندرت، هنگامی که یرقان شدید به هیچ یک از درمانهای دیگر پاسخ نمیدهد، ممکن است کودک به تعویض خون نیاز داشته باشد. در این روش تنها قسمت هایی از بدن که بایستی پوشیده شود چشم ها و قسمت تناسلی آن است.در این روش پوست، نور را جذب میکند با شکستن بیلی روبین توسط نور بدن می تواند آن را به راحتی دفع کنید.

هپاتیت خود ایمنی: در این شرایط، سیستم ایمنی بدن به سلولهای کبدی خود حمله میکند. پزشکتان به احتمال زیاد بر اساس ظاهر کودک زردی نوزاد را تشخیص خواهد داد و شاید لازم باشد سطح بیلی روبین در خون کودک اندازه گیری شود. بهترین راه پیشگیری از زردی نوزاد تغذیه مناسب است. در این روش از نور خاصی برای تغییر فرم بیلی روبین به کار برده می شود، و سرانجام نوزاد به صورت مناسب تری می توان بیلی روبین را مرتب سازی کند. این نور باید به صورت مستقیم با بدن نوزاد در تماس باشد تا بتواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. • در لامپ های ال ای دی انرژی هیچ گونه هدر رفتی ندارد و تمام نور آبی رنگی که ساتع می شود به صورت مستقیم با بدن نوزاد در تماس بوده و همین امر درمان را سریع تر می کند. برای فتوتراپی نوزاد درون دستگاه فوتوتراپی زیر لامپ ال-ای-دی مخصوص با تابش نور طیف آبی قرار داده شده و چشمان او با چشم بند مخصوص پوشانده می شوند. لامپ ال ای دی برای زردی نوزاد : سیستم های فتوتراپی LED ، که از LED های نیترید گالیم استفاده می کنند، جدیدترین دستگاه ها هستند. لامپ LED مخصوص زردی نوزاد، هدررفت بسیار کمی در انرژی دارد و این ویژگی آن را در جایگاه بالاتری نسبت به لامپهای فلورسنت قرار میدهد.

Th​is ᠎po st h​as ᠎been c re ated by GSA Conte nt᠎ Generat or  DEMO!

آقای دکتر نوری در این ویدئو تمام نکات و مواردی که مربوط به زردی نوزادان هستند را توضیح دادند لذا از شما دعوت می کنیم تا ویدئو را ملاحظه نمائید و اگر هر گونه سوال یا تجربه ای در این زمینه دارید با ما به اشتراک بگذارید. در افراد بالغ و کودکان، این ماده معمولا از طریق کبد دفع میشود اما ازآنجاییکه کبد کودکان هنوز آنقدر توان ندارد که بیلیروبین را دفع کند، این ماده باعث بروز زردی در نوزاد میشود. ولی درمان در این مراحل هم می تواند موثر واقع شود و خطر آسیب های مغزی را کاهش دهد. گرچه عوارض تعویض خون زیاد است ولی از تخریب سلول های مغزی جلوگیری می نماید. یرقان معمولاً به دلیل افزایش تجزیه سلولهای قرمز خون در بیماران مبتلا به بیماری سلول داسی شکل و یا در اثر آسیب کبدی ایجاد میشود. شرایط شایع شامل مالاریا، کم خونی سلول داسی شکل، اسفروسیتوز و تالاسمی است و علائم شایع شامل، درد معده، تب، لرز، ادرار تیره رنگ، مدفوع کم رنگ و خارش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *