Time Is Operating تمام شد! درباره این 10 روش فکر کنید|فرض کنید|فرض کنید} تغییر درمان زردی نوزاد شما

اگر وضعیت کودک شما بدتر شد یا بعد از 2 هفته زردی از بین نرفت، با پزشک عمومی تماس بگیرید. همان طور که می دانید پس از ۷۲ ساعت بعد از زایمان، بیمارستان اکثر مادران و نوزادان را مرخص می کند. تجمع بیش از حد این ماده در خون که دارای رنگدانه های زرد رنگ است به پوست نوزاد نفوذ می کند و باعث می شود پوست او رنگ زرد به خود بگیرد. اما در برخی شرایط کبد نمیتواند بیلی روبین را به همان سرعتی که تولید میکند، دفع کند و از این رو، ممکن است منجر به هیپربیلی روبینمی و زردی در نوزادان شود. برخی از علائم زردی بی حالی، تب، کاهش وزن، بی قراری، خواب نامناسب و بی اشتهایی می باشد هرچند که هریک از علائم در برخی نوزادان شدید و در برخی دیگر کم می باشد. زردی نوزادان با نام علمی neonatal jaundice یک عارضه شایع در ۶۰% نوزادان سالم بوده که در ۱ الی سه روز پس از تولد ایجاد می شود.

این نوع فوتوتراپی معمولا هر ۳ الی ۴ ساعت یک بار به مدت ۳۰ دقیقه متوقف شده و نوزاد برای شیردهی، در آغوش گرفتن و تعویض پوشک از دستگاه خارج می شود. همینطور برای مراقبت از قسمت تناسلی و جلوگیری از آسیب رسیدن به او، حتما باید کودک را با پوشک داخل دستگاه قرار دهید. با نور درمانی می شود بیلی روبین موجود در زیر پوست را از بین برد و آن را شکست. دستگاه فتوتراپی به وسیله ی تابیده شدن نور به پوست نوزاد در مواقعی که این بیماری در حال بیش از اندازه بالا رفتن بیلی روبین به طور غیر مستقیم و یا همان زردی است، مورد استفاده قرار می گیرد. با به کارگیری از نور می توان شکل ساختمان مولکولی بیلی روبین را تغییر داد. این بیماری موجب به وجود آمدن رنگدانه های زرد در پوست و سفیدی چشم نوزاد می شوند که این موارد بسیار رواج دارد و نیاز به نگرانی نمی باشد زیرا با درمان به موقع آسیبی به کودک وارد نمی شود. این آزمایش شامل وارد کردن سوزن به کبد برای گرفتن نمونه بافت است. This artic​le has  be en c᠎reated wi​th G SA Content Gen er ator Dem᠎ov er sion .

زمانی که والدین متوجه ی وجود زردی در نوزاد خود می شوند، تمایلی به بستری کردن فرزندشان در بیمارستان ندارند، و می خواهند کودک خود را در منزل درمان کنند. در طول درمان زردی با دستگاه فتوتراپی در فواصل زمانی معین از کودک خون گرفته می شود تا درجه زردی مشخص شود ، بنابراین اگر سطح زردی کم نشد کودک بستری و تحت درمان قرار می گیرد. برای تماس با دستگاه زردی در تهرانپارس می توانید به شماره های درج شده در آگهی مراجعه نمایید. اجاره دستگاه زردی نوزاد در تهرانپارس ، بیماری زردی جزو بیماری هایی است که از بدو تولد نوزاد سبب نگرانی های والدین کودک می شود. جهت اجاره دستگاه زردی نوزاد با ما در تماس باشید. توجه داشته باشید شرکت زردی شکن رسام دارای بیش از 7 سال تجربه در زمینه اجاره دستگاه زردی نوزاد و ارائه خدمات فتوتراپی می باشد و همواره نهایت سعی خود را نموده ایم تا ایده آل ترین خدمات اجاره دستگاه زردی نوزاد را به مشتریان خود ارائه نماییم و همه خدمات فتوتراپی به نحو احسنت ارائه شوند. اما توجه داشته باشید که حتما باید از دستگاه فتوتراپی استفاده کنید نه از لامپ های فلورسنت.

اما به شکل کلی روش های درمان شامل: شیر دهی دائمی: کودکانی که به خوبی نتوانند از شیر مادر تغذیه کنند، رنگدانه های زرد و یا همان بیلی روبین موجود در خون آن ها از بدنشان دفع نمی شود و بر روی پوست او جمع می گردد و سبب تب نوزاد می گردد. و موجب تغییر رنگ پوست نوزادان در روزهای اول تولدشان می شود. زردی یک مشکل شایع در بین نوزادان است ، معمولا در عرض یک تا دو هفته برطرف می شود. این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد. برای کرایه دستگاه زردی در تهرانپارس می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید و از شرایط موجود با خبر شوید. برای برقراری ارتباط با اجاره دستگاه زردی در تهرانپارس می توانید با شماره های مندرج در آگهی تماس بگیرید. یکی دیگر از خدمات شرکت خدمات پرستاری رز ، اجاره دستگاه فتوتراپی برای درمان زردی نوزاد. برای پاسخ به این سوال باید معیارهای مختلفی را در نظر گرفت و شرایط نوزاد را نیز در نظر داشت زیرا این مدت زمان می تواند از نوزادی به نوزاد دیگر متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *