Time Is Working تمام شد! درباره این 10 روش فکر کنید|فرض کنید|فرض کنید} برای تغییر اجاره دستگاه زردی نوزاد شما

، اندازه، ویژگی و کارکرد انواع دستگاه زردی نوزاد متفاوت بوده و دستگاه فتوتراپی زرد ایران در مدل های 4، 6 و 8 لامپه هستند. طول عمر لامپ مورد استفاده در فتوتراپی نیز بسیار مهم است طول عمر لامپ ها باید غالباً بین 1200 تا 2000 ساعت کارکرد باشد. سلطانزاده با اشاره به اینكه تشخیص زردی در نوزادان از اهمیت زیادی دارد، در خصوص زمان توصیه شده برای معاینه نوزادان اظهار داشت: اگر زمان ترخیص نوزاد قبل از 24 ساعت پس از تولد باشد باید در 3 روزگی نوزاد معاینه شود، اگر ترخیص بین 24 تا 48 ساعت پس از تولد بود طفل باید در 4 روزگی و ترخیص نوزاد 48 تا 72 ساعت پس از تولد باید جهت اندازهگیری میزان زردی به پزشك مراجعه شود. آکادمی اطفال آمریکا AAP توصیه می کند که همه نوزادان تازه متولد شده قبل از ترخیص از بیمارستان و دوباره هنگامی که کودک بین 3 تا 5 روز است از نظر ابتلا به زردی مورد معاینه قرار گیرند و در صورت ابتلا اقدام به درمان زردی نوزاد آغاز گردد. این مدت زمان را مشتری لزوماً نمی تواند تشخیص دهد بجز اینکه از سیاهی یا پرنور بودن مهتابی ها مشخص شود که باز هم بعید به نظر می رسد.

یکی از این معاینات بررسی پوستی از نظر بیماری زردی است. در نوزادان بزرگتر و بزرگسالان ، کبد بیلی روبین را پردازش می کند و سپس آن را از طریق روده عبور می دهد و دفع می نماید. اگر کودک توسط شیر مادر تغذیه می شود، مادر باید آب جوانه گندم مصرف کند زیرا از طریق شیر مادر به کودک می رسد. توکلی اظهار کرد: لازم است خانوادهها از مصرف داروهای خانگی و درمان های سنتی غیر علمی یا قطع شیر مادر برای درمان زردی نوزاد و همچنین قرار دادن نوزاد زیر نور مهتابیهای معمولی پرهیز کنند، زیرا این روش ها امید کاذب به والدین میدهد و درمان کننده زردی نیست. شما نوزاد را بدون لباس به طوری که که فقط قسمت چشم ها و آلت تناسلی نوزاد پوشیده باشد در معرض نور و پرتو دستگاه قرار میدهید. چشمان نوزاد نیز برای جلوگیری از تابش اشعه های مضر به داخل چشم با چشم بند مخصوص پوشانده می شود. از خدمات مشاوره برای اجاره دستگاه زردی مان استفاده کنید. از اینرو پیشنهاد میکنیم جهت تشخیص و درمان کامل بیماری به پزشک مراجعه کرده یا از ایشان مشاوره پزشکی آنلاین دریافت فرمایید. اجاره دستگاه زردی نوزاد را از این سایت دریافت کنید.

فتوتراپی در درمان زردی نوزاد می تواند بسیار موثر باشد و از نیاز به تعویض خون و افزایش سطح بیلی روبین پیشگیری نماید. فراوانی مرگ و میر ناشی از تعویض خون 6 مورد (5 درصد) بود. در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب، دستگاه رایگان تعویض و بدون هزینه اضافه زمان نگهداری دستگاه تمدید خواهد شد، نصب، پشتیبانی و جمع آوری دستگاه توسط ما انجام میشود. رئیس انجمن عفونی اطفال ایران در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: به خانوادهها هشدار داده میشود از تجویز خودسرانه داروهای گیاهی (ترجبین و شیر خشت) و شیمیایی برای این کودکان خودداری کنند و به هیچ عنوان نوزادان را در معرض نور مهتابی قرار ندهند زیرا این اشعه برای آنها هیچ تاثیر مثبتی ندارد. بنابراین هیچ خطری نوزاد شما را تهدید نمیکند. در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با زردی نوزادان نارس در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، با زردی کلینیک همراه شوید… ما تولید کننده اصلی دستگاه فتوتراپی هستیم، پس هزینه و قیمت اجاره دستگاه فتوتراپی در منزل بسیار مقرون بصرفه هست و نهایت تلاش خود را نمودیم تا با پایین آوردن سود خود رفاه حال شما عزیزان را فراهم نماییم. زردی نوزاد یکی از مشکلات رایج میان نوزادان است که پس از تولد در آنها بهوجود میآید.

در نوزادانی که در ۲۴ ساعت اول زندگی دچار زردی می شوند، باید بلافاصله سطح بیلی روبین از طریق تست پوستی یا آزمایش خون اندازه گیری شود. علاوه بر این، تست کومبس ممکن است انجام شود تا میزان تجزیه گلبول های قرمز بررسی شود. اما در برخی موارد نیز ممکن است زمان فتوتراپی بین 5 تا 7 روز طول بکشد. اما در موارد AD/AN در ASSR همواره آستانه های شنوایی در حد شدید و عمیق مورد انتظار است. کمبود اکسیژن در ۴۸٫۹ درصد موارد و تولد زودرس در ۲۶٫۶ درصد از این نوزادان مشاهده شد. متخصص کودکان و نوزادان بیمارستان امام رضا (ع) لار تصریح کرد: یکی از درمان های خانگی ای که در جامعه رواج دارد، استفاده از شیر خشک به جای شیر مادر است؛ این در حالی است که بیشتر مادران حتی در چندقلوها، می توانند با شیر خودشان نوزادشان را به طور کافی تغذیه کنند. ممکن است مجبور باشید به طور مرتب آزمایش خون انجام دهید تا مطئن شوید میزان بیلی روبین نوزاد کاهش یافته است. نکته مهم در درمان زردی نوزاد با نوردرمانی استفاده از نور مناسب است. این چراغها در طول موج هایی که به طور موثر جذب بیلی روبین می شوند، نور ساطع می کنند و می توانند با استفاده از نسبت های مختلف نورهای آبی ، آبی-سبز و سبز سفارشی شوند. ​This article was w᠎ritten  wi th the  help of GSA C​on tent Gener​ator D em oversi on!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *