کاری که می توانید در مورد درمان زردی نوزاد انجام دهید که در 15 دقیقه آینده شروع می شود

یکی از راه های درمان زردی نوزاد, استفاده از دستگاه فتوتراپی و نور درمانی می باشد. همچنین جلوگیری از تولد زودهنگام نوزاد نیز یکی دیگر از مواردی است که به شدت در این مورد میتواند موثر واقع شود. آرد جو» از جمله موادی است که میتواند در درمان زردی مؤثر واقع شود به این صورت که آرد جوی نرم و الکشده را روی بدن نوزاد بهجز روی صورت و دور ناف میپاشند؛ این روش همراه نوردرمانی تأثیر و سرعت درمانی بیشتری خواهد داشت. برای تشخیص شدت زردی نوزاد میتوانید در یک محیط روشن، انگشت خود را بهآرامی روی پیشانی یا بینی نوزاد فشار دهید. در زردی پاتولوژیک نیاز است که نوزاد حتما در بیمارستان بستری شود و درمان به موقع و مناسب روی وی انجام شود. در مواردی ممکن است برای درمان نیاز به بستری نوزاد باشد که این به شدت این بیماری بستگی دارد. نگران بیماری زردی نوزادتان نباشید فقط لازم است توضیحات داده شده را با دقت مطالعه فرمایید. این امر ناشی از وجود بیش از حد ماده ای به نام بیلی روبین در خون است.  This data h​as been do ne wi th t he help ​of G​SA Content Gene ra​to᠎r DE᠎MO!

از مصرف عرق کاسنی در زمان بارداری غافل نشوید: کاسنی و عرق کاسنی یکی از شیوه های مهم و مؤثر در جلوگيري از زردی نوزاد در زمان حاملگی میباشد .عرق کاسنی نه تنها میتواند جلوی زردی جنین را بگیرد بلکه به دلیل تصفیه خون و پاکسازی کبد از ماده های زاید و فاسد، نقش بسیار موثری در زيبايي فرزند دارد. این ترکیب عالی که ترکیبی است از شیرخشت ، گزانگبین و ترنجبین یکی از موثرترین روشهای درمان زردی نوزاد است ؛ برای تهیه این نسخه خانگی درمان زردی نوزاد از گزانگبین و ترنجبین مقدار 100 گرم و شیرخشت 10 گرم تهیه و با یک ظرف 4 لیتری عرق بید یا بیدکاسنی مخلوط و سپس با پارچه ای نازک صاف کنید . یکی از مسائلی که پدران و مادران در هنگام بدو تولد نوزاد خود با آن روبرو هستند ابتلای نوزاد به بیماری زردی می باشد. نوزاد مبتلا به این بیماری می توان حتی چند روز در معرض این نور باشد. روش دیگر درمان زردی کودکان استفاده از دستگاه های تابش خورشیدی است که می توان آن ها را با راهنمایی بیمارستان از مراکز مخصوص مانند درمانگاه های کودکان تهیه کرد. دلیل این امر تکامل یافته نبودن کبد نوزاد است که توان از بین بدن عوامل زردی را ندارد.

زردی خفیف نوزاد معمولا در عرض 1 هفته تا 10 روز از بین می رود، اگرچه در نوزادان نارس برای مدت طولانی تری باقی می ماند. اکثر نوزادان به خوبی به درمان پاسخ می دهند و می توانند پس از چند روز بیمارستان را ترک کنند. ولی در صورتی که نوزاد به زردی متوسط تا زردی شدید مبتلا شده باشد باید مدت بیشتری را در بیمارستان بگذراند. در مواردی نادر, هنگامی که درمان زردی به روش های دیگر انجام نشود و بیماری شدید شده باشد. ولی در صورتی که درمان به موقع انجام نشود و یا اصلا اقدامی برای درمان این بیماری صورت نگیرد می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد. بیماری زردی نوزاد در اغلب موارد قابل درمان می باشد ولی در برخی موارد که زردی شدید است در صورتی که درمان نشود می تواند بسیار خطرناک باشد. در صورتی که زردی شدید ثانویه به ناسازگاری خونی بین جنین و مادر بوجود آمده است. ممکن است پاشنه کودک در محل لکه دار کمی قرمزی داشته باشد و برخی از نوزادان ممکن است دچار کبودی شوند ، اما این علائم معمولاً طی چند روز از بین می روند. یکی از بیماری های شایع بین نوزادان تازه متولد شده می باشد.

پس میتوان اینطور گفت که فقط یکی از عوامل ابتلا به زردی با درصد بیشتری در نوزادان پسر ظاهر میشود و نه اختصاصاً خودِ بیماری زردی. در صورتی که قصد خرید دستگاه فتوتراپی دارید می توانید از طریق لینک خرید دستگاه فتوتراپی اقدام نمایید. شما می توانید با استفاده از دستگاه مخصوص استفاده در منزل، زردی نوزادتان را درمان نمایید. بهترین نوع دستگاه با کمترین هزینه چهار لامپه،دارای نمایشگر عمر مفید لامپها راه اندازی آسان دستگاه چشم بند استریل و مخصوص نوردرمانی فرصت را از دست ندهید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. می باشد LED فتوتراپی نوعی درمان پزشکی است که بر مبنائ قرار گرفتن نوزاد در معرض لامپ های فتوتراپی ( نوردرمانی) یک روش درمانی ساده است اما اغلب به صورت نامناسب انجام می شود در واقع در این روش بیلی روبین زیر پوست می شکند و از خون و پوست نوزاد جدا و از طریق مدفوع دفع می شود. مایع بدست آمده طعمی شیرین داشته و دارای خواص درمانی معجزه آسایی برای درمان زردی نوزاد است و همچنین باعث ازدیاد شیر مادر خواهد شد ، ترکیب خوشمزه ای که تهیه کردید را در یخچال نگهداری کنید و طی روز زمانی که تمایل به مصرف مایعات داشتید میل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *